Crypto Code recenze – Je to podvod nebo to funguje?

Logo Crypto CodeJistě jste kdysi pocítili opravdový zájem o trh s kryptoměnami, a tím nemyslím jen něco málo si o něm přečíst, ale mít možnost se tohoto typu obchodování aktivně účastnit. Zdá se však, že neexistuje žádný strukturovaný návod, jak se stát úspěšným obchodníkem.

Nebojte se, i ti nejzkušenější makléři vědí, že k získání potřebných zkušeností pro zahájení obchodování na trhu je potřeba trocha praxe. Ty se získávají prováděním obchodů a pozorováním chování trhu.

Abyste toho dosáhli, musíte mít k dispozici bezpečnou platformu, která vám poskytne nástroje potřebné k zahájení učení a bude vás celou cestou provázet, a existuje mnoho aplikací, které vám mohou pomoci tohoto cíle dosáhnout a vést vás:

 • Ukazují vám skutečný trh
 • Poskytnutím tipů, na co si dát pozor
 • Poradí vám odborníci
 • Poučí vás na každém kroku
 • Vyškolí vás, abyste se stali vynikajícím běžcem

Ale i když je to hlavní cíl těch, kteří tento trh řídí, existují také lidé, kteří investují čas a peníze do páchání podvodů prostřednictvím těchto aplikací, dnes si povíme o aplikaci, kterou jsem vyzkoušel, Crypto Code a mých názorech.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoVýhody:

 • Bezplatné obchodování s kryptoměnami
 • Snadné otevírání účtů
 • 100% zabezpečení
 • Regulační orgán: CySEC

K poskytovateli >

eToro

Cloudzzer Volné obchodování s kryptoměnami
Cloudzzer Snadné otevření účtu
Cloudzzer 100% zabezpečení
Cloudzzer Regulační orgán: CySEC

Jak jsem se dozvěděl o Crypto Code?

Mobilní obchodní aplikace Crypto CodePři hledání místa, které by mi pomohlo s mým zájmem o kryptoměny, jsem narazil na několik blogů, které hovořily o aplikacích, které vám pomohou otestovat a vycvičit se jako budoucí obchodník.

Protože jsem měl nějaké peníze, vybral jsem si několik z nich, abych mohl začít testovat a zjistit, která mi bude vyhovovat, a mezi těmito dvěma byl Crypto Code. Protože se mi tedy blog a jejich názor na Crypto Code zdály důvěryhodné, zaregistroval jsem se, aniž bych si ověřoval jejich pověst. Velmi častá chyba mezi začátečníky.

Co je Crypto Code, je to podvod?

Crypto Code je platforma, jejímž prostřednictvím můžete provádět více operací v rámci trhu s kryptoměnami. Jelikož je zde mnoho možností, můžete si vybrat z velkého množství kryptoměn a začít investovat do té, která vás zaujme.

V tomto systému pracují odborníci na tento typ obchodování, takže budete pod dohledem lidí, kteří během let získali mnoho zkušeností. Crypto Code byl speciálně navržen tak, aby se začínající nebo začínající makléři mohli cítit podporováni a v bezpečí.

V Crypto Code nabízejí více služeb a kroky, které musíte dodržet, abyste se stali milionářem, jsou opravdu jednoduché. V podstatě musíte:

 • Přihlásit se na stránky
 • Uskutečnit svůj počáteční vklad
 • Začít obchodovat
 • Prodleně vydělat peníze

To vše zní pro nováčka docela lákavě, že ano, ale bohužel pro ty, kteří do této aplikace vložili svou důvěru, stejně jako já, budete smutní, když zjistíte, že se jedná o podvod.

Jaké jsou atraktivní nabídky, které má Crypto Code pro své uživatele k dispozici?

V Crypto Code, stejně jako v každé společnosti, která se zabývá podvody, nabízejí skvělé pobídky pro všechny lidi, kteří se chtějí připojit k jejich platformě. A nebudu lhát, když řeknu, že opravdu vědí, jak přilákat oběti.

Crypto Code pracuje s týmem profesionálů, kteří pečlivě navrhli webové stránky a aplikaci, aby vypadaly důvěryhodně a přátelsky, a tak lidé, kteří mají zájem o to, co nabízejí, nakonec zaplatí poplatek, který požadují, aby začali vnímat trh s kryptoměnami jako hlavní hrdina.

Toto jsou některé ze speciálních nabídek, které mají pro své začínající makléře:

 • Aplikace byla vyvinuta tak, aby byla pro uživatele velmi přívětivá.
 • Registrace je velmi rychlá a vyžádá si jen několik osobních a kontaktních údajů.
 • Mají stanovenou minimální částku pro první vklad, s níž zajistí vaše výhry.
 • Od okamžiku, kdy provedete svůj první vklad, jsou vaše výhry zajištěny.
 • Milionářem se stanete snadno a rychle.
 • Nepotřebujete aplikaci kontrolovat celé hodiny, stačí pár minut.
 • O vše se za vás postará automatický systém.

Pro člověka bez zkušeností s obchodováním s kryptoměnami to zní docela lákavě, protože byste nemuseli vynakládat úsilí, abyste dosáhli dobrých zisků, někdo to udělá za vás a nebudete do toho muset investovat ani spoustu času.

Skutečnost kryptografického kódu

Ze všeho, co jsem zmínil výše, je pravda jen velmi málo věcí a musím říct, že nejsou zrovna nejatraktivnější. Pokusím se tedy být v tomto ohledu objektivní:

 • Registrace je opravdu jednoduchá a nemusíte procházet zdlouhavým procesem, abyste se stali uživateli Crypto Code.
 • Používání aplikace je velmi jednoduché, téměř intuitivní, a design je uživatelsky přívětivý.

Ale to je právě to, co Crypto Code plánoval, tvář, kterou chce ukázat před svými potenciálními uživateli, a musím říct, že to funguje docela dobře, dokud si to neuvědomíte:

 • Je povinné mít částku, kterou požadují, abyste mohli provést první platbu minimálního poplatku a začít investovat. To znamená, že nebudete moci začít opatrně a s částkou, která je pro vás pohodlná.
 • Automatický systém přebírá plnou kontrolu nad všemi vašimi obchody a pohyby, takže nemáte absolutně žádné slovo.
 • Nemáte možnost učit se od jiných makléřů, ani nikdy nebudete moci dělat vlastní předpovědi na trhu s kryptoměnami.
 • Crypto Code není opatrný s vašimi osobními a kontaktními údaji, takže je prozradí mnoha dalším podvodným společnostem. Poté, co jsem objevil past tohoto systému, jsem byl kontaktován několik měsíců.
 • Crypto Code je stránka vytvořená za účelem sloužit jako zástěrka, která vás připraví o peníze a přesvědčí vás, že jste o ně přišli při výkyvech tohoto trhu.

Moje rada ostatním začínajícím makléřům

Přál bych si, aby mi před několika lety někdo řekl o aplikacích, jako je eToro a další, které mají ověřitelnou pověst, proto jsem napsal tuto recenzi, abyste neměli špatné zkušenosti a abyste mohli vstoupit na trh se spolehlivou společností.

Toto jsou tedy mé tipy pro začínající brokery:

 • Je dobré si přečíst recenze o webu, který jste si vybrali pro zahájení obchodování s kryptoměnami. Vidět pověst aplikace je vždy dobrým výchozím bodem.
 • Poraďte se se zkušenými obchodníky nebo s těmi, kteří aplikaci už nějakou dobu používají a jsou s ní spokojeni (tak jsem poznal eToro).
 • Mějte na paměti, že žádná aplikace z vás neudělá milionáře za pár dní.
 • Snažíte se o trhu dozvědět něco víc, než začnete investovat.

Existují nějaké možnosti, jak investovat do kryptoměn bezpečným způsobem?”

Ano, existují. I když jsem narazil na několik stránek, které se věnují podvodům, můj zájem o kryptoměny je zcela upřímný, takže jsem se nevzdal, dokud jsem nezískal ideální stránku, která vyhovovala mým požadavkům a potřebám.

Po konzultaci s lidmi, jejichž zkušenosti byly mnohem větší než moje, jsem si uvědomil, že eToro je vždy dobrou referencí, pokud jde o platformy, na kterých lze začít investovat do tohoto obchodu.

Věnoval jsem tedy trochu času průzkumu této stránky a byl jsem spokojen s pověstí, kterou si vybudovala, takže jsem již neváhal a věřil, že mohu investovat znovu, bez negativního výsledku.

Co je to eToro, je to bezpečná platforma?

eToro je platforma, prostřednictvím které můžete provádět některou z dostupných operací s kryptoměnami, ale neslouží pouze jako zprostředkovatel a tomto velmi zajímavém trhu, ale postupně vás vyškolí jako obchodníka a poskytne vám zkušenosti, které jsou potřebné k tomu, abyste se stali odborníkem.
Možnost učit se pod vedením lidí s většími znalostmi dané problematiky mi přišla velmi zajímavá. Proto jsem na stránkách pokračoval a našel jsem ještě více výhod, než jsem si představoval.

Jednou z prvních výhod, které jsem si po registraci na eToro všiml, bylo, že jsem měl od začátku vše pod kontrolou. Nebyla zde například stanovena žádná minimální částka pro zahájení investování, takže výše mého prvního vkladu byla na mém uvážení, jaká mi vyhovovala.

Také jsem si uvědomil, že mé údaje zůstávají v bezpečí a nikdo se mě nesnažil kontaktovat, aby mi cokoli nabídl. Další věc, která mě zaujala, byla, že jsem si během svého průzkumu uvědomil, že eToro je společnost, která je pravidelně monitorována, a že má určitá pravidla, která chrání všechny své uživatele, a jejich operace jsou transparentní a bezpečné.