Recenzja: Crypto Code opinie – Czy to oszustwo, czy to działa?

Crypto Code LogoPrawdopodobnie kiedyś czułeś szczere zainteresowanie rynkiem kryptowalut i nie mam tu na myśli tylko czytania trochę o nim, ale posiadanie możliwości aktywnego uczestnictwa w tego typu handlu. Wydaje się jednak, że nie istnieje żaden ustrukturyzowany podręcznik, jak stać się odnoszącym sukcesy traderem.

Nie martw się, nawet najbardziej doświadczeni brokerzy wiedzą, że potrzeba trochę praktyki, aby zdobyć niezbędne doświadczenie, aby rozpocząć handel na rynku. Zdobywa się je poprzez dokonywanie transakcji i obserwowanie zachowania rynku.

Aby to osiągnąć, musisz mieć bezpieczną platformę, która da Ci narzędzia potrzebne do rozpoczęcia nauki i poprowadzi Cię przez całą drogę, a istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc Ci osiągnąć ten cel i poprowadzić Cię:

 • Poprzez pokazanie ci prawdziwego rynku
 • Dając ci wskazówki, na co zwracać uwagę
 • Doprowadzając Cię do ekspertów
 • Nauczając Cię na każdym kroku
 • Trenując Cię, abyś był doskonałym biegaczem

Ale, chociaż jest to główny cel tych, którzy napędzają ten rynek, są też niektórzy ludzie, którzy inwestują czas i pieniądze w popełnianie oszustw za pośrednictwem tych aplikacji, dziś powiemy ci o aplikacji, którą wypróbowałem, Crypto Code i moje opinie.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoZalety:

 • Darmowy handel kryptowalutami
 • Łatwe do otwarcia konta
 • 100% bezpieczny
 • Urząd regulacyjny: CySEC

Do dostawcy >

eToro

Cloudzzer Bezpłatny handel kryptowalutami
Cloudzzer Łatwe otwarcie rachunku
Cloudzzer 100% bezpieczny
Cloudzzer Organ regulacyjny: CySEC

Jak dowiedziałem się o Crypto Code?

Crypto Code Mobile Trading AppW poszukiwaniu miejsca, które mogłoby mi pomóc w moim zainteresowaniu kryptowalutami, natknąłem się na kilka blogów, które mówiły o aplikacjach, które pomagały testować i trenować jako przyszły trader.

Ponieważ miałem trochę pieniędzy, wybrałem kilka z nich, aby rozpocząć mój test i zobaczyć, który z nich będzie mi odpowiadał, a między tymi dwoma był Crypto Code. Tak więc, ponieważ blog i ich opinia o Crypto Code wydawały się godne zaufania, zapisałem się nawet bez sprawdzenia ich reputacji. Bardzo częsty błąd wśród początkujących.

Co to jest Crypto Code, czy to oszustwo?

Crypto Code to platforma, dzięki której możesz wykonywać wiele operacji na rynku kryptowalut. Ponieważ istnieje wiele opcji, możesz wybrać z dużej liczby kryptowalut i zacząć inwestować w tę, która przykuje Twoją uwagę.

Ten system jest obsadzony przez ekspertów w tego typu handlu, więc będziesz pod nadzorem ludzi, którzy zdobyli duże doświadczenie na przestrzeni lat. Crypto Code został specjalnie zaprojektowany tak, aby początkujący lub szkolący się brokerzy mogli czuć się wspierani i bezpieczni.

W Crypto Code oferują wiele usług, a kroki, które musisz wykonać, aby stać się milionerem, są naprawdę proste. Zasadniczo musisz:

 • Zalogować się na stronie
 • Złożyć swój początkowy depozyt
 • Rozpocząć handel
 • Zarobić pieniądze natychmiast

To wszystko brzmi całkiem atrakcyjnie dla początkujących, prawda, ale niestety dla tych, którzy pokładają wiarę w tej aplikacji, jak ja, będziesz smutny, aby dowiedzieć się, że jest to oszustwo.

Jakie są atrakcyjne oferty, które Crypto Code ma dostępne dla swoich użytkowników?

W Crypto Code, jak w każdej firmie, która zajmuje się oszustwami, oferują wspaniałe zachęty dla wszystkich osób, które chcą dołączyć do ich platformy. I nie kłamię, gdy mówię, że naprawdę wiedzą, jak przyciągnąć ofiary.

Crypto Code współpracuje z zespołem profesjonalistów, którzy starannie zaprojektowali stronę internetową i aplikację, aby wyglądały na godne zaufania i przyjazne, i w ten sposób ludzie, którzy są zainteresowani tym, co oferują, kończą się płaceniem opłaty żądanej przez nich, aby zacząć widzieć rynek kryptowalut jako bohatera.

Oto niektóre z ofert specjalnych, które mają dla swoich początkujących brokerów:

 • Aplikacja została opracowana tak, aby była bardzo przyjazna dla użytkownika.
 • Rejestracja jest bardzo szybka, z prośbą o podanie kilku danych osobowych i kontaktowych.
 • Mają minimalną kwotę ustaloną dla twojego pierwszego depozytu, dzięki której zapewnią ci wygraną.
 • Od momentu złożenia pierwszego depozytu, Twoje wygrane są zapewnione.
 • Zostaniesz milionerem szybko i łatwo.
 • Nie musisz sprawdzać aplikacji przez wiele godzin, wystarczy kilka minut.
 • Automatyczny system zajmie się wszystkim za Ciebie.

Dla osoby bez doświadczenia w handlu kryptowalutami brzmi to całkiem atrakcyjnie, ponieważ nie musiałbyś wkładać wysiłku, aby osiągnąć dobre zyski, ktoś zrobi to za ciebie, a ty nawet nie będziesz musiał inwestować w to dużo czasu.

Rzeczywistość Crypto Code

Ze wszystkiego, co wymieniłem powyżej, bardzo niewiele rzeczy jest prawdą i muszę powiedzieć, że nie są one najbardziej atrakcyjne. Postaram się więc być obiektywny w tej kwestii:

 • Rejestracja jest naprawdę prosta i nie musisz przechodzić przez żmudny proces, aby stać się użytkownikiem Crypto Code.
 • Używanie aplikacji jest bardzo proste, niemal intuicyjne, a projekt jest przyjazny dla użytkownika.

Ale, to jest właśnie to, co Crypto Code zaplanował, twarz, którą chce pokazać przed swoimi potencjalnymi użytkownikami, i muszę powiedzieć, że działa całkiem dobrze, dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy:

 • Obowiązkowe jest posiadanie kwoty pieniędzy, o którą proszą, aby dokonać pierwszej płatności minimalnej opłaty, aby rozpocząć inwestowanie. Oznacza to, że nie będziesz w stanie zacząć ostrożnie i z kwotą, która jest dla Ciebie wygodna.
 • System automatyczny przejmuje pełną kontrolę nad wszystkimi transakcjami i ruchami, więc nie masz absolutnie nic do powiedzenia w niczym.
 • Nie masz możliwości uczenia się od innych brokerów, ani nigdy nie będziesz w stanie dokonać własnych przewidywań na rynku kryptowalut.
 • Crypto Code nie jest ostrożny z Twoimi danymi osobowymi i kontaktowymi, więc ujawniają je wielu innym firmom oszustwa. Skontaktowano się ze mną przez kilka miesięcy po tym, jak odkryłem pułapkę tego systemu.
 • Crypto Code to strona stworzona w celu służenia jako front, aby wziąć twoje pieniądze i sprawić, że uwierzysz, że straciłeś je w wahaniach tego rynku.

Moja rada dla innych początkujących brokerów

Chciałbym, aby kilka lat temu ktoś powiedział mi o aplikacjach takich jak eToro i innych, które mają sprawdzalną reputację, dlatego właśnie napisałem tę recenzję, abyś nie miał złych doświadczeń i abyś mógł wejść na rynek z wiarygodną firmą.

Więc to są moje wskazówki dla początkujących brokerów:

 • Dobrze jest przeczytać recenzje na temat strony, którą wybrałeś, aby rozpocząć swój handel kryptowalutami. Zobaczenie reputacji aplikacji jest zawsze dobrym punktem wyjścia.
 • Konsultuj się z doświadczonymi traderami lub tymi, którzy używają aplikacji od jakiegoś czasu i są z niej zadowoleni (w ten sposób poznałem eToro).
 • Nie zapominaj, że żadna aplikacja nie zrobi z Ciebie milionera w kilka dni.
 • Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o rynku, zanim zaczniesz inwestować.

Czy są jakieś możliwości bezpiecznego inwestowania w kryptowaluty?

Tak, są. Chociaż natknąłem się na kilka stron, które są poświęcone oszustwom, moje zainteresowanie kryptowalutami jest całkiem szczere, więc nie poddawałem się, dopóki nie znalazłem idealnej strony, która odpowiadała moim wymaganiom i potrzebom.

Po konsultacji z ludźmi, których doświadczenie było znacznie większe niż moje, zdałem sobie sprawę, że eToro był zawsze dobrym odniesieniem, jeśli chodzi o platformy, aby rozpocząć inwestowanie w ten handel.

Poświęciłem więc trochę mojego czasu, aby zrobić kilka badań na stronie i byłem zadowolony z reputacji, którą zbudowała, więc nie wahałem się już i wierzyłem, że mogę inwestować ponownie, bez negatywnych skutków.

Czym jest eToro, czy jest to bezpieczna platforma?

eToro to platforma, za pośrednictwem której możesz dokonywać wszelkich dostępnych operacji na kryptowalutach, ale nie tylko pośredniczy w tym bardzo ciekawym rynku, ale stopniowo szkoli Cię jako tradera, dając Ci doświadczenie, które jest niezbędne, aby stać się ekspertem.
Opcja uczenia się pod okiem osób z większą wiedzą na ten temat, wydała mi się bardzo interesująca. Więc kontynuowałem na stronie i znalazłem jeszcze więcej korzyści niż sobie wyobrażałem.

Jedną z pierwszych zalet, jakie zauważyłem po zarejestrowaniu się na eToro, było to, że od początku miałem kontrolę. Na przykład, nie było minimalnej kwoty, aby rozpocząć inwestycje, więc kwota mojego pierwszego depozytu była według mojego uznania, cokolwiek czułem się komfortowo.

Zdałem sobie również sprawę, że moje dane pozostały bezpieczne i nikt nie próbował się ze mną skontaktować, aby zaoferować mi cokolwiek. Kolejną rzeczą, która przykuła moją uwagę, było to, że podczas moich badań zdałem sobie sprawę, że eToro jest firmą, która jest regularnie monitorowana i że ma pewne zasady, które chronią wszystkich użytkowników, a ich działania są przejrzyste i bezpieczne.