Crypto Cash recenze – Je to podvod nebo to funguje?

Logo Crypto CashKdyž se bavíme o aktuálních finančních tématech, začnete v rámci nich slýchat o vlivu kryptoměn. S jejich vznikem můžeme říci, že jsme vstoupili do nové měnové fáze, která postupně nabírá na síle a dynamice.

Vzhledem k tomu, že Bitcoin je průkopnickou měnou na tomto trhu, není divu, že se objevují tisíce lidí, kteří mají zájem vydělat peníze nepoctivým a snadným způsobem: jediný Bitcoin má obrovskou hodnotu, a proto je snadné najít lidi ochotné krást nebo podvádět.

Naštěstí pro nás systém blockchainu kryptoměn zabraňuje jejich krádeži nebo duplikaci, pokud dobrovolně neprovedeme převod na jinou osobu, což omezuje současný trh na podvody a šmeliny. Vzhledem k tomu, že slabým místem kryptoměn je “uživatel”, budou se lidé snažit podvést uživatele, aby se stali těmi, kteří pomohou podvodníkům vyrábět peníze.

Mezi mnoha podvody, které lze na internetu nalézt, je jedním z nejzjevnějších a nejznámějších slavný Crypto Cash!

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoVýhody:

  • Bezplatné obchodování s kryptoměnami
  • Snadné otevření účtu
  • 100% zabezpečení
  • Regulační orgán: CySEC

K poskytovateli >

eToro

Cloudzzer Volné obchodování s kryptoměnami
Cloudzzer Snadné otevření účtu
Cloudzzer 100% jistota
Cloudzzer Regulační orgán: CySEC

Co je Crypto Cash?

Crypto Cash Fake

Crypto Cash je inzerována jako super atraktivní zázračná aplikace pro každého, kdo nemá se světem kryptoměn žádné zkušenosti. Mnozí z nás viděli miliony lidí, kteří se díky obchodování stali milionáři, ale málokdo z nás ví, že to chce čas a zkušenosti: nikdo nezbohatne přes noc.

Crypto Cash přichází s nabídkou pro tyto nové uživatele, možnost znásobit svůj počáteční vklad (minimum je 250 eur) během jediného dne x2, kromě toho nabízí stát se milionářem během několika měsíců.

Nabídka je naprosto směšná a snadno si lze všimnout, že jde o podvod: když víte, jak tyto typy programů fungují, můžete podvod jasně určit.

Jak Crypto Cash funguje?

Crypto Cash tvrdí, že funguje atraktivním způsobem s využitím obecné představy, kterou má o obchodování každý.

Nejprve uživatele zaujme jeden z různých bannerů nebo reklam na webových stránkách, kde je aplikace propagována. Když na něj uživatel klikne, je přesměrován na domovskou stránku.

Uvnitř hlavní stránky si můžeme všimnout mnoha pozitivních informací o aplikaci. Najdeme zde např:

  • Testimoniály uvádějící dobré vlastnosti aplikace
  • Fotografie lidí, kteří díky aplikaci cestují nebo nakupují luxusní zboží
  • Videa s významnými lidmi a influencery, kteří se utvrzují v tom, že kryptoměny jsou dobré
  • Potvrzení a údaje naznačující, jak budou peníze růst

Pravdou je, že stránka je poměrně atraktivní. Hlavní tvrzení ukazuje program, který má více než 97% účinnost v obchodování, což zajišťuje okamžité rozmnožení vašich peněz rychlostí dvojnásobku za den.

Po prozkoumání stránky jsme po registraci přesměrováni na místo, kde jsme požádáni o provedení vkladu. Tento počáteční vklad symbolizuje náš kapitál, s nímž stránka začne postupně pracovat a provádět potřebné nákupy a prodeje, aby se peníze znásobily. Jakmile se proces spustí, program zobrazí údaje o transakcích provedených během dne a ukáže, jak se peníze rozrostly.

Jak funguje podvodný program Crypto Cash?

Když se dozvíme, jak aplikace skutečně funguje, celá její lež se rozpadne. Aplikace byla jasně přezkoumána a první, čeho si lze všimnout, je, že nemá žádný algoritmus: zkrátka se neřídí žádnými určenými kroky, pouze předstírá, že provádí náhodné nákupy a prodeje.

Poté si můžeme všimnout, že vaše tvrzení je zcela nepravdivé. Nejzkušenější obchodníci na světě dokázali, že dosažení efektivity obchodování, o které Crypto Cash tvrdí, že ji má, je zcela nemožné. V současné době neexistuje žádný typ stroje nebo programu, který by mohl provádět tento typ postupů.

Jakmile toto víme, můžeme se podívat, jak je podvod prováděn: Stránka požaduje počáteční vklad ve výši minimálně 250 eur. Vklad jde přímo na účet majitelů stránky a poté stránka předstírá, že s penězi pracuje.

Denně vyhodí nekonečně mnoho falešných údajů, které ukazují, že se peníze množí, přičemž tyto údaje naznačují, jak se výdělky hromadí.

Problém však nastává, když dojde na výběr výher. Pokud jde o výběry, stránka se vždy vymlouvá nebo jejich výběr jednoduše odmítne povolit. Zákaznická podpora má tendenci nereagovat, a když už se tak stane, zanechává v uživatelích nepřesvědčivé pochybnosti o tom, co se děje, zatímco v některých případech obviňuje bankovní instituce, jejichž prostřednictvím si výhry vybíráme.

Pravdou je, že peníze nelze vybrat a uživatelé je většinou mohou odepsat jako prohrané.

Jaké jsou důkazy o tom, že se jedná o podvod?

Aniž bychom zacházeli příliš daleko, první známkou podvodu jsou jejich bannery. Bannery nebo hlavní stránka se obvykle liší od názvu aplikace. Můžeme najít názvy: Bitcoin Revolution, Bitcoin Evolution, Crypto Revolt, Bitcoin Trader a mnoho dalších. Každá z těchto aplikací nabízí totéž co Crypto Cash a nejnelogičtější je, že všechny jejich bannery přesměrovávají na stejné místo: na stránku, kde se podvody provádějí.

Po ní následují odkazy. Na jejich domovské stránce můžeme vidět tisíce pozitivních komentářů týkajících se jejich aplikace: všechny uvádějí, kolik lidí se dostalo z nízkých zisků na více než 13 000 eur denně (něco iracionálního). Pravdou je, že stránka je velmi dobře strukturovaná, aby upoutala pozornost a přesvědčila všechny, že tisíce lidí se každý den stávají milionáři. Když ale přejdeme na názorová fóra na síti, je všechno úplně jinak.

Tisíce lidí si stěžují na podvody nebo hledají různá řešení, jak získat své peníze zpět. Uvádějí, jak byli podvedeni, a také uvádějí, že je pro ně nemožné vybrat peníze ze svého účtu. Obecně jsou komentáře naprosto negativní a v rozporu s tím, co předstírají, že nabízejí na své stránce.

Nakonec jsou zde obrázky na hlavní stránce. Několik obrázků je jednoduše převzato odjinud a umístěno tak, že se zdá, že odkazují na úspěšné lidi na stránce. Dokonce, videa s významnými lidmi, když podrobně, můžeme si všimnout, že v žádném okamžiku naznačují, že byste měli použít stránku, pouze naznačují, že Bitcoin jsou pozitivní. S trochou úklidu a uvedením stránky Crypto Cash, aby to vypadalo, že o nich mluví pozitivně.

Celkově se jedná o totální podvod, před kterým se můžeme zachránit pouze tím, že nebudeme provádět žádné vklady.

Jaké řešení můžeme najít na webu?

Ideálním řešením, jak být schopen skoncovat s podvody na webu, je přejít na spolehlivé obchodní stránky a postupně se naučit obchodovat. Přestože existují tisíce obchodních webů, jedním z nejspolehlivějších je v současné době eToro.

Kromě toho, že je eToro spolehlivé, je velmi přátelské k novým uživatelům v oblasti kryptoměn. Jelikož se jedná o web, jehož zisk je spojen s provizemi z transakcí, usiluje o to, aby se uživatelé naučili umění obchodovat tak, aby mohli uskutečnit několik transakcí. Proto na své platformě nabízí základní, středně pokročilé a pokročilé kurzy pro každého.

Kromě toho se neomezují zcela jen na Bitcoin. V případě, že chcete investovat navíc, eToro nabízí investice do mnoha dalších kryptoměn, akcií a podílů. Učí, že při obchodování je důležitá rozmanitost, a dávají uživatelům pokyny, jak se zlepšovat.

Zisk spojený s touto stránkou pochází z času, který každý uživatel věnuje učení. Zisky ze dne na den neexistují, ale jakmile si uživatel v rámci eToro vybuduje počáteční znalosti, může své peníze snadno exponenciálně rozmnožit, a dosáhnout tak vytoužené finanční nezávislosti.

Na eToro je velmi přátelská a rozsáhlá komunita. Komunitu si můžete prohlédnout ve fórech a všimnout si příjemných zkušeností, které má mnoho uživatelů, což dává webu bezkonkurenční pověst. Při výběru svých zisků se nikdy nesetkáte s žádnými problémy a budete k nim mít přístup, kdykoli budete chtít.

A konečně, eToro nevyžaduje počáteční vklad. Ten je spojen s kapacitou a chutí uživatele, který bude investovat, a proto záleží jen na něm, jakou částku bude brát jako kapitál. Na rozdíl od těchto podvodných stránek však bude investovaný kapitál uchováván v portfoliu stránky a může být kdykoli vybrán, aniž by se uchýlil k výmluvám, podvodům nebo nezodpovědné zákaznické podpoře. Každý uživatel může se svými penězi nakládat podle svého uvážení, což dělá z eToro jednu z nejspolehlivějších obchodních stránek.