Crypto Cash opinie – Czy to oszustwo, czy to działa?

Crypto Cash LogoGdy mówimy o aktualnych tematach finansowych, zaczynamy słyszeć o wpływie kryptowalut na nie. Wraz z ich pojawieniem się, możemy powiedzieć, że wkroczyliśmy w nową fazę monetarną, która stopniowo nabiera rozpędu i siły.

Ponieważ Bitcoin jest pionierską walutą na tym rynku, nie dziwi fakt, że pojawiają się tysiące osób zainteresowanych zarabianiem pieniędzy w nieuczciwy i łatwy sposób: pojedynczy Bitcoin ma ogromną wartość, dlatego łatwo znaleźć chętnych do kradzieży lub oszustwa.

Na szczęście dla nas, system blockchain kryptowalut uniemożliwia ich kradzież lub powielenie, chyba że dobrowolnie dokonamy przelewu na rzecz innej osoby, co ogranicza obecny rynek do oszustw i wyłudzeń. Ponieważ słabym punktem kryptowalut jest “użytkownik”, ludzie będą starali się oszukać użytkowników, aby to oni pomogli oszustom w produkcji pieniędzy.

Wśród wielu oszustw znalezionych w Internecie, jednym z najbardziej oczywistych i dobrze znanych jest słynny Crypto Cash!

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoZalety:

  • Darmowy handel kryptowalutami
  • Łatwe otwarcie konta
  • 100% bezpieczny
  • Urząd regulacyjny: CySEC

Do dostawcy >

eToro

Cloudzzer Bezpłatny handel kryptowalutami
Cloudzzer Łatwe otwarcie rachunku
Cloudzzer 100% pewności
Cloudzzer Organ regulacyjny: CySEC

Co to jest Crypto Cash?

Crypto Cash Fake

Crypto Cash jest reklamowany jako super atrakcyjna aplikacja cudów dla każdego, kto nie ma doświadczenia ze światem kryptowalut. Wielu z nas widziało miliony ludzi, którzy stali się milionerami dzięki handlowi, ale niewielu z nas wie, że wymaga to czasu i doświadczenia: nikt nie staje się bogaty z dnia na dzień.

Crypto Cash oferuje tym nowym użytkownikom możliwość pomnożenia ich początkowego depozytu (minimum to 250 euro) w ciągu jednego dnia x2, poza tym oferuje stanie się milionerem w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Oferta ta jest całkowicie beznadziejna i łatwo zauważyć, że jest to oszustwo: kiedy wiesz, jak działają tego typu programy, możesz jasno określić oszustwo.

Jak działa Crypto Cash?

Crypto Cash twierdzi, że działa w atrakcyjny sposób, wykorzystując ogólną koncepcję, którą każdy ma na temat handlu.

Przede wszystkim użytkownik jest przyciągany przez jeden z różnych banerów lub reklam na stronie internetowej, na której promowana jest aplikacja. Kiedy użytkownik kliknie na nią, zostaje przekierowany na Twoją stronę główną.

Wewnątrz strony głównej możemy zauważyć wiele pozytywnych informacji na temat aplikacji. Możemy znaleźć:

  • Testimoniale wskazujące na dobre strony aplikacji
  • Zdjęcia osób, które podróżują lub kupują luksusy dzięki aplikacji
  • Wideo z ważnymi osobami i influencerami zapewniającymi o dobroci kryptowalut
  • Potwierdzenia i dane wskazujące na to, jak pieniądz będzie rósł

Prawda jest taka, że strona jest dość atrakcyjna. Główne roszczenie pokazuje program, który ma ponad 97% skuteczności w handlu, który zapewnia natychmiastowe pomnożenie pieniędzy w tempie podwójnym dziennie.

Po zapoznaniu się ze stroną, przy rejestracji zostajemy przekierowani do miejsca, gdzie jesteśmy proszeni o dokonanie wpłaty. Ten początkowy depozyt symbolizuje nasz kapitał, z którym strona zacznie pracować stopniowo dokonując niezbędnych zakupów i sprzedaży w celu pomnożenia pieniędzy. Po rozpoczęciu tego procesu, program wyświetli dane o transakcjach dokonanych w ciągu dnia, pokazując jak rosły nasze pieniądze.

Jak działa oszustwo Crypto Cash?

Kiedy dowiemy się, jak naprawdę działa aplikacja, całe jej kłamstwo się rozpada. Aplikacja została wyraźnie przejrzana i pierwszą rzeczą, którą można zauważyć, jest to, że nie ma algorytmu: w skrócie, nie podąża za ustalonymi krokami jakiegokolwiek rodzaju, tylko udaje, że wykonuje losowe zakupy i sprzedaż.

Po tym możemy zauważyć, że twoje oświadczenie jest całkowicie fałszywe. Najbardziej doświadczeni handlowcy na świecie udowodnili, że osiągnięcie skuteczności handlowej, którą twierdzi Crypto Cash, jest całkowicie niemożliwe. Obecnie nie istnieje żaden rodzaj maszyny lub programu, który może wykonywać tego typu procedury.

Kiedy już to wiemy, możemy zobaczyć, w jaki sposób oszustwo jest wykonywane: Strona prosi o początkowy depozyt w wysokości minimum 250 euro. Depozyt trafia bezpośrednio na konto właścicieli strony, a następnie strona udaje, że pracuje z pieniędzmi.

Codziennie będzie rzucać nieskończoność fałszywych danych pokazujących, że pieniądze się pomnażają, takich danych wskazujących, jak gromadzą się zarobki.

Problem pojawia się jednak, gdy przychodzi do wypłaty wygranych. Strona zawsze daje wymówki, jeśli chodzi o wypłaty lub po prostu nie pozwala na ich wypłacenie. Obsługa klienta ma tendencję do nie odpowiadania, a kiedy już to robi, pozostawia użytkowników z wątpliwościami co do tego, co się dzieje, podczas gdy w niektórych przypadkach obwiniają instytucje bankowe, przez które wypłacamy nasze wygrane.

Prawda jest taka, że pieniądze nie mogą zostać wypłacone, a użytkownicy mogą je w większości przypadków uznać za stracone.

Jakie są dowody na to, że jest to oszustwo?

Nie posuwając się zbyt daleko, pierwszą oznaką oszustwa są ich banery. Banery lub strona główna różnią się od nazwy aplikacji zazwyczaj. Możemy znaleźć nazwy: Bitcoin Revolution, Bitcoin Evolution, Crypto Revolt, Bitcoin Trader i wiele innych. Każda z tych aplikacji oferuje to samo, co Crypto Cash, a najbardziej nielogiczne jest to, że wszystkie ich banery przekierowują do tego samego miejsca: strony, na której dokonywane są oszustwa.

Po tym przychodzą odsyłacze. Na ich stronie głównej możemy zobaczyć tysiące pozytywnych komentarzy dotyczących ich aplikacji: wszystkie z nich wskazują, jak wiele osób przeszło od niskich zysków do ponad 13 000 euro dziennie (coś irracjonalnego). Prawda jest taka, że strona jest bardzo dobrze skonstruowana, aby przyciągnąć uwagę i przekonać wszystkich, że tysiące ludzi stają się milionerami każdego dnia. Ale kiedy idziemy na fora opinii w sieci, wszystko jest zupełnie inne.

Tysiące ludzi skarży się na oszustwa lub szuka różnych rozwiązań, aby odzyskać swoje pieniądze. Wskazują, w jaki sposób zostali oszukani, a także informują, że nie mogą wypłacić pieniędzy ze swojego konta. Ogólnie rzecz biorąc, komentarze są całkowicie negatywne i przeciwne do tego, co udają, że oferują na swojej stronie.

Wreszcie, na stronie głównej znajdują się zdjęcia. Niektóre z nich są po prostu wzięte z innego miejsca i umieszczone w taki sposób, że wydają się odnosić do ludzi sukcesu na stronie. Nawet, filmy z ważnych ludzi, gdy szczegółowe, możemy zauważyć, że w żadnym momencie nie wskazują, że należy użyć strony, tylko wskazują, że Bitcoin są pozytywne. Z odrobiną porządkowania i podając stronę Crypto Cash, sprawiają wrażenie, jakby mówili o nich pozytywnie.

Ogólnie rzecz biorąc, są one całkowitym oszustwem, przed którym możemy się uratować, tylko nie dokonując żadnych depozytów.

Jakie rozwiązania możemy znaleźć w sieci?

Idealnym rozwiązaniem, aby móc położyć kres oszustwom w sieci, jest przejście na wiarygodną stronę handlową i stopniowe uczenie się handlu. Chociaż istnieją tysiące stron handlowych, jedną z najbardziej wiarygodnych jest obecnie eToro.

Oprócz tego, że jest niezawodny, eToro jest bardzo przyjazny dla nowych użytkowników w dziedzinie kryptowalut. Jako strona, której zysk jest związany z prowizjami od transakcji, dąży do tego, aby użytkownicy nauczyli się sztuki handlu, aby mogli dokonać kilku transakcji. Dlatego oferują kursy podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane dla każdego na swojej platformie.

Ponadto, nie są one całkowicie ograniczone do Bitcoin. Na wypadek, gdybyś chciał dokonać dodatkowych inwestycji, eToro oferuje inwestycje w wiele innych kryptowalut, akcji i udziałów. Uczą, że różnorodność jest ważna w handlu i instruują użytkowników, aby się doskonalić.

Zysk związany z witryną pochodzi z czasu, jaki każdy użytkownik spędza na nauce. Zyski z dnia na dzień nie istnieją, ale gdy użytkownik zbuduje swoją początkową wiedzę w ramach eToro, może łatwo pomnożyć swoje pieniądze wykładniczo, a tym samym osiągnąć niezależność finansową, której szuka.

eToro posiada bardzo przyjazną i rozbudowaną społeczność. Możesz sprawdzić tę społeczność na forum i zauważyć przyjemne doświadczenia wielu użytkowników, co daje tej stronie bezkonkurencyjną reputację. Nigdy nie napotkasz żadnych problemów przy wypłacaniu swoich zysków i będziesz miał do nich dostęp, kiedy tylko zechcesz.

Wreszcie, eToro nie wymaga początkowego depozytu. Pieniądze są uzależnione od możliwości i gustu użytkownika, który będzie inwestował, dlatego to od niego zależy, jaką kwotę przyjmie jako kapitał. Jednak w przeciwieństwie do tych oszukańczych stron, zainwestowany kapitał będzie przechowywany w portfelu strony i może być wycofany w dowolnym momencie bez uciekania się do wymówek, oszustw lub nieodpowiedzialnej obsługi klienta. Każdy użytkownik może dysponować swoimi pieniędzmi według własnego uznania, co czyni eToro jedną z najbardziej wiarygodnych stron handlowych.