Bitcoin Investor recenze – Je to podvod nebo to funguje?

Pokud se pro vás kryptoměny staly v poslední době výnosným tématem, pak vás tento článek bude zajímat.

Logo Bitcoin InvestorKryptoměny způsobily revoluci v našem pohledu na obchodování, staly se protagonisty různých scénářů, možná proto si tolik lidí po celém světě zařídilo určitý čas, aby se o tomto tématu dozvěděli více a ujistili se, že jsou dobře informováni, a zdá se, že investování do kryptoměn je vynikající způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc.

Ale je tu něco, co musíme pochopit, a to, že k tomu, abychom byli schopni provést jakoukoli operaci v tomto typu obchodu, je třeba se postupně učit, teprve pak byste měli možnost generovat skutečné zisky. Protože existují pochybní poskytovatelé, jako je Bitcoin Investor podvod.

Samozřejmě, pokud nemáte žádné zkušenosti s kryptoměnami, budete potřebovat další osobu, která vás může podpořit a naučit vás, co potřebujete k růstu jako makléř, tak jsme se dostali k některým webovým stránkám, které nabízejí služby tohoto typu pro každého.

Ale ne všechny aplikace, které jsou k tomu uspořádány, jsou schopny skutečně splnit svůj hlavní cíl, protože k naší smůle byly vytvořeny tisíce stránek, které poškozují všechny své uživatele, a my budeme mluvit o jedné z nich, Bitcoin Investor.

Zvu vás však, abyste neztráceli naději se svým snem být dobrým makléřem, protože existují i jiné webové stránky, které se o vás a vaše výdělky mohou postarat lépe než Bitcoin Investor.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoVýhody:

 • Bezplatné obchodování s kryptoměnami
 • Snadné otevření účtu
 • 100% zabezpečení
 • Regulační orgán: CySEC

K poskytovateli >

eToro

Cloudzzer Volné obchodování s kryptoměnami
Cloudzzer Snadné otevření účtu
Cloudzzer 100% jistota
Cloudzzer Regulační orgán: CySEC

Co je Bitcoin Investor a jak funguje?

Bitcoin Investor RegistracePodám vám shrnutí toho, co Bitcoin Investor ukazuje svým uživatelům na svých webových stránkách, tedy jak jsou definovány, tak řeknu, že tato aplikace je zobrazena jako stránka, která je zodpovědná za řízení operací s kryptoměnami a její existence má pomoci zejména všem nezkušeným, kteří se o tento trh zajímají.

To znamená, že se jedná o aplikaci pro nezkušené, pomocí které mohou začít provádět různé transakce s některými kryptoměnami, včetně populárního Bitcoinu, o který mají dnes zájem miliony lidí.

Bitcoin Investor, stejně jako tolik stránek věnovaných podvodům, nabízí svým budoucím uživatelům velká lákadla, díky kterým se mohou nechat přesvědčit, aby jim dali všechny své peníze, aniž by se příliš ptali a vždy důvěřovali pracovní skupině, která za touto webovou stránkou stojí.

Jak Bitcoin Investor láká své zákazníky?

Techniky, které používá pracovní tým stojící za Bitcoin Investor, jsou zcela běžné u jakéhokoli podvodu, a to proto, že se jedná o něco podvodného, dá se očekávat, že budou zcela přesvědčivé.

Možná to některým lidem nezní logicky, zejména těm, kteří se domnívají, že podvody dělají jen nezkušení lidé a vše by vypadalo jako velmi špatná práce, ale skutečnost je úplně jiná, protože Bitcoin Investor má skupinu profesionálů v umění podvodu, designu a dalších.

Zde vám představím některé z atrakcí, které tito lidé vždy ukazuje ve své aplikaci, aby se nás pokusili přesvědčit, abychom s nimi investovali, protože se vždy ukazují jako nejpohodlnější možnost pro každého.

 • Pomůže vám zdarma.
 • Nepotřebujete znát téma.
 • Stane se z vás milionář, o kterém jste vždycky snili.
 • O vše se postará váš automatický systém.
 • Nemusíte do něj investovat čas.

Náš záběr: Skutečný překlad všeho výše uvedeného

To, co jsem zmínil výše, má vysvětlení, které se netýká údajných záměrů uvedených na stránce Bitcoin Investor, proto vám ukážu realitu toho, co se stane s vašimi penězi, pokud uděláte chybu, že je investujete prostřednictvím této aplikace:

 • Jak víte, ve většině stránek, které se věnují pomoci lidem investovat do Bitcoinu, vždy nabízejí registraci zdarma, protože hlavním cílem je vyškolit makléře, kteří nadále řídí podnikání, a protože fasáda Bitcoin Investor musí vypadat dokonale, nabízejí totéž jako ostatní stránky.
 • Zkušenosti, které tato webová stránka žádá, aby jejich klienti měli, se rovnají nule, tj. nezáleží na tom, že nemáte vůbec žádné znalosti o kryptoměnách, takže si s nimi můžete vyzkoušet, a to považuji za velmi výhodné. Pokud nemáte ponětí, co se děje s vašimi penězi, pak nebudete moci proti webu nic namítat, když je ztratí, a ani si nevšimnete, když se to stane.
 • Dalším z údajných lákadel, které u Bitcoin Investor svým uživatelům nabízejí, je skvělá příležitost stát se jedním ze zbrusu nových milionářů v této skupině, a k dosažení tohoto cíle nebudete potřebovat mnoho času, protože se tak může stát během několika dní. No, myslím, že tato část nepotřebuje příliš mnoho vysvětlení, myslím, že neexistuje žádný recept na zbohatnutí přes noc, zní to něco docela nereálného.
 • Mají systém umělé inteligence, který se stará o všechny procesy za vás, to zahrnuje naprosto všechny procesy, to znamená, že v určitém okamžiku interakce ztratíte absolutní kontrolu nad aplikací a je velmi důležité, abyste pochopili, co to znamená. Především nebudete moci pracovat sami, takže pokud se vám něco bude zdát jako špatný nebo dobrý nápad, nebudete moci zasáhnout, no a to všechno nakonec bude dokonalá záminka, jak přijít o své peníze.
 • Váš drahocenný čas můžete využít k jiným činnostem a nestarat se o to, co se stane s vaší investicí, a dobře, pro mnoho lidí to může být tak lákavé, protože mnoho lidí se cítí ohromeno tím, co tento obchod obnáší, takže čím méně se zapojíte a stále generujete zisky, tím lépe. To však není správný a logický způsob, jak se stát odborným makléřem.

Proč má Bitcoin Investor na svých webových stránkách velmi dobrou pověst?

Aplikace Bitcoin InvestorKdyž vstoupíte do aplikace Bitcoin Investor, obecné mínění všech jejích uživatelů je vynikající, což znamená, že nemá absolutně žádné stížnosti a dávají jasně najevo, že aplikace byla s jejich investicemi více než zázračná a dokázala splnit sen všech, kteří se právě teď rozhodli začít obchodovat s Bitcoinem.

Pokud však přejdete do reálného života a vyhledáte informace o této stránce v jakémkoli vyhledávači, uvidíte, že dokonalost této pověsti drasticky mizí a je to, že skuteční uživatelé utrpěli podvod této stránky, která jim ukradla peníze, zatímco posudky v rámci stránky jsou od lidí, kteří ani neexistují, a tyto profily byly vytvořeny pouze za účelem vytvoření empatie u všech, kteří mají možnost je číst.

Alternativy – co mám tedy dělat?

Určitě vás po přečtení tohoto článku přešla chuť investovat do jakékoliv kryptoměny, ale řeknu vám, že naděje pro vás existuje, protože jsem byl ve vaší kůži a teprve teď jsem mohl pochopit, že je třeba udělat trochu větší průzkum o stránkách, které opravdu dávají to, co nabízejí, tak jsem se setkal s eToro, a i když to bylo velmi nedávno, musím říct, že jejich služby považuji za zcela uspokojivé a mohu se v nepříliš vzdálené budoucnosti promítnout jako odborný makléř.

eToro a jeho výhody

Řeknu vám něco málo o výhodách, které eToro má, respektive o těch několika, na které jsem zatím narazil, vím, že jich je mnohem více, ale z těchto výhod jsem těžil okamžitě.

 • Můžete mít pod kontrolou své finance: eToro sice může mít automatizovaný systém, který pro vás dokáže vytvořit užitečné statistiky nebo naprogramovat nějaký algoritmus či vzorec, podle kterého se vždy řídíte, to však neznamená, že bude kontrolovat každý váš krok, protože vy máte vše plně pod kontrolou a máte konečné slovo, eToro vám bude dávat pouze návrhy.
 • Můžete mít znalosti, po kterých jste vždy toužili: Víte, že pokud se chcete dozvědět o tak složitém trhu, nečekejte, že se zázračně stanete odborným makléřem, tento proces učení bude probíhat krok za krokem a vždy z rukou nejkvalifikovanějších odborníků. Je důležité, abyste se nepřestali učit a abyste se učili na základě svých zkušeností, to je lepší než mít systém, který dělá vše za vás.
 • Jedná se o regulovaného makléře: Pravděpodobně jste slyšeli, že neexistuje žádný orgán, který by kontroloval celosvětové obchodování s kryptoměnami, a to je částečně pravda, ale existují země, které mají určitá pravidla pro sledování a ochranu těchto operací, takže vše, co děláte na eToro, je sledováno.
 • Žádné nereálné scénáře: Jednou z věcí, které vám eToro nenabídne, je stát se milionářem během jediného dne, jsou velmi opatrní a realističtí v tom, co mají všem svým uživatelům nabídnout.
 • Jejich pověst je ověřitelná, a pokud tomu nevěříte, vyzývám vás, abyste si udělali vlastní průzkum.