Bitcoin Gemini recenze – Je to podvod nebo to funguje?

Logo Bitcoin GeminiSvět bitcoinů přivádí všechny k šílenství, protože jde o nový způsob, jak vydělat peníze. Existuje však mnoho lidí, kteří tomuto systému generování nových forem příjmů stále nevěří. Proto si dnes povíme o jedné z webových stránek, která slouží k vytváření příjmů prostřednictvím kryptoměn.

Většina webových stránek a softwaru, které pracují s kryptoměnami, je ukotvena na variantách, které se mohou vyskytnout ve Spojených státech, a to proto, že právě tato země představuje předpisy a právní otázky týkající se kryptoměn. Dnes tedy budeme hovořit o webu, který umožňuje uživatelům generovat příjmy na základě této virtuální měny, dnes budeme hovořit o Bitcoin Gemini.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoVýhody:

  • Bezplatné obchodování s kryptoměnami
  • Snadné otevření účtu
  • 100% zabezpečení
  • Regulační orgán: CySEC

K poskytovateli >

eToro

Cloudzzer Volné obchodování s kryptoměnami
Cloudzzer Snadné otevření účtu
Cloudzzer 100% jistota
Cloudzzer Regulační orgán: CySEC

Co je Bitcoin Gemini?

Bitcoin Gemini je webová stránka, která využívá inteligentní software, takže může uživateli pomoci generovat příjmy s kryptoměnami, když říkáme, že využívá inteligentní software, myslíme tím, že se program dozví o vašich preferencích, aby vám usnadnil to, co chcete dělat.

Bitcoin Gemini Fake TestimonialsBitcoin Gemini vznikl v roce 2015, společnost založila ve zmíněném roce dvojčata Winklevossova, jsou to dva lidé, kteří se zúčastnili olympijských her v Pekingu. Tato společnost vznikla v roce 2015, nicméně fungovat začala až v roce 2016.

Jak začíná společnost Bitcoin Gemini?

Protože jsme si trochu definovali, jak to s touto společností je a kdo byli její zakladatelé, začneme nyní mluvit o tom, jak probíhá spuštění společnosti Bitcoin Gemini, dostanete možnost registrace, kde musíte zadat některé údaje, jako je vaše jméno a příjmení, váš e-mail a telefonní číslo.

Po zadání údajů vás požádá o potvrzovací kód, který byl zaslán na e-mail a další kód bude zaslán na váš mobilní telefon, aby se dvoufázové potvrzení, to vše na ochranu údajů všech uživatelů, kteří se registrují na platformě Bitcoin Gemini. Ačkoli web tvrdí, že osobní údaje chrání, není to prokázáno.

Bitcoin Gemini Fake Money TransferPlatforma s názvem Bitcoin Gemini, spolupracuje s mnoha evropskými a latinskoamerickými zeměmi, nemá však pokrytí pro Spojené státy, ale řídí se všemi zákony a předpisy, které uvedená země pro obchodování s kryptoměnami stanovuje.

Zkontrolujte si nebo otestujte účet

Pokud země, ve které žijete, není stránkou Bitcoin Gemini schválena k investování s kryptoměnami, nemusíte se obávat, protože nabízí možnost ověřovacího nebo testovacího účtu, abyste mohli využívat všech výhod, které tato stránka nabízí, a seznámit se s platformou.

To je to, co stránka nabízí s takovým účtem, mnoho lidí vytvořilo takové účty, aby zkontrolovali, jak je platforma, nicméně tato zkušební možnost nesnížila negativní názory vůči stránce.

Tento testovací účet funguje úplně stejně jako skutečný účet, s tím rozdílem, že nemusíte provést vklad, abyste na něm mohli začít investovat. A na tomto účtu můžete ocenit ovladatelnost platformy.

Je třeba poznamenat, že tato testovací platforma vám poskytuje falešné peníze, abyste mohli investovat do oblasti kryptoměn, ale mějte na paměti, že tyto peníze nejsou skutečné a vydělané peníze si nebudete moci vybrat. Tuto strategii stránka používá, aby ukázala, že je snadná a rychlá, ale je to také strategie, která slouží k získání více příznivců a ignorování skutečnosti, že byla na internetu označena jako podvod nebo scam.

Jak Bitcoin Gemini funguje?

Platforma Bitcoin Gemini je inzerována jako velmi snadná a praktická na používání, navíc umožňuje rychlé, snadné a jednoduché virtuální obchodování. Jakmile uživatel provede vklad, musíte přejít na horní část platformy a přejít na levou stranu, tam uvidíte možnosti Nákup a Prodej. V části koupit se získávají kryptoměny a zobrazuje se množství mincí, to se vypočítá na základě předpisů a zákonů Spojených států.

Totéž se stane i v případě prodeje. Stejně tak platforma Bitcoin Gemini nabízí na pravé straně hodnotu vašich kryptoměn v měně dané země, tj. převede hodnotu vašich kryptoměn na eura, pesa, dolary, a to podle tržního kurzu pro daný den.

Co se týče vkladů a výběrů, abyste mohli začít investovat, žádá web Bitcoin Gemini pro začátek ve světě bitcoinů vklad 250 eur, nicméně vytvoření účtu nemá žádné další náklady, ale bez počátečního vkladu nemůžete nic dělat. Co se týče výběrů, platforma uvádí, že výběr trvá méně než 24 hodin a že je lze provést bankovním převodem, kreditními kartami, jako jsou Visa a MasterCard.

Nicméně, i když platforma uvádí, že poskytuje výběry do 24 hodin, je to zcela nepravdivé. Výběry se v tomto časovém rámci neprovádějí, nebo dokonce ještě déle. Mnoho lidí dokonce uvedlo, že jim peníze nikdy nedorazily, a existují případy lidí, kteří provedli první vklad, a přesto peníze na platformu nikdy nedorazily.

Právě z tohoto důvodu je stránka považována za podvod a scam a získala negativní pověst.

Často kladené otázky, které najdete na webových stránkách Bitcoin Gemini

Jako na každé webové stránce, která existuje v 21. století, na ní najdete sekci často kladených otázek, aby se noví uživatelé mohli v platformě zorientovat. Mezi otázkami, které lze na platformě vidět, máme následující.

  • Má mobilní aplikaci?

Stránka nemá aplikaci pro mobilní telefony, pokud chcete vstoupit na stránku, musíte tak učinit prostřednictvím jejích webových stránek a pomocí prohlížeče počítače nebo prohlížeče mobilního telefonu.

  • Může být použita ve Spojených státech?

Ačkoli se platforma řídí všemi předpisy a zákony Spojených států, tuto stránku nelze ve Spojených státech používat, a to proto, že je považována za podvod a šmejd.

  • Jedná se o pyramidový systém?

Webová stránka Bitcoin Gemini není založena na pyramidovém systému, nicméně na sociálních sítích a dalších stránkách s recenzemi webových stránek s kryptoměnami je považována za podvod a podvodné jednání

  • Jak probíhají výběry

Výběry se provádějí prostřednictvím možnosti Prodej, kterou stránka nabízí, nicméně mnoho uživatelů tvrdí, že výběry na jejich účty nikdy nedorazí, a byly zaznamenány případy, kdy systém nepřijal ani vklady. Nezapomeňme, že pro zahájení investování na této stránce je vyžadován počáteční vklad ve výši 250 eur, který není v žádném kontextu vratný.

  • Je tato stránka spolehlivá a bezpečná?

Podle webových stránek Bitcoin Gemini, pokud je bezpečný a spolehlivý, ve skutečnosti na svých webových stránkách můžete najít několik recenzí o místě, ve kterém se tvrdí, že místo je 100 procent bezpečné a spolehlivé. Nic však nemůže být dále od pravdy, protože web podvedl mnoho lidí.

Podvody a podvody

Tato stránka, přestože je velmi dobře hodnocená a má na svých stránkách dobrou pověst, je považována za jednu z nejhorších stránek pro kryptoměny, tato stránka nabízí všem uživatelům možnost vydělat si prostřednictvím své stránky a svého chytrého softwaru snadné peníze prostřednictvím nákupu a prodeje kryptoměn.

Není to však pravda. Mnoho lidí tvrdí, že přišli o své peníze z počátečního vkladu, že stránka neposkytuje náhrady a že nezáleží na tom, kolik peněz se vám podařilo investováním do kryptoměn vydělat, protože stránka neumožňuje prostřednictvím své platformy výběry.

Tuto stránku nedoporučujeme k žádným investicím, nicméně pokud vás svět kryptoměn přesto zajímá, můžete využít jiné platformy, které mají na trhu a ve virtuálním světě lepší pověst. Nezapomeňte však, že neexistuje žádný snadný způsob, jak se prostřednictvím kryptoměn dostat k rychlému generování příjmů.

eToro – spolehlivé řešení pro obchodování přes internet

Mnozí z nás budou mít při vstupu do různých internetových platforem oči otevřené: vždyť všechny ty, které nabízejí zázračné zisky, jsou podvod. Proto bychom se měli obrátit na obchodní stránky, kde díky svým znalostem a úsilí můžeme začít vydělávat skutečné peníze: eToro.

Je to obchodní stránka s širokou pověstí po celém webu. Díky tisícům uživatelů, kteří ji používají, můžete vidět, jak se komunita naučila pracovat na této spolehlivé platformě, a zároveň jsou všechny jejich komentáře pozitivní.

eToro nabízí možnost investovat do bitcoinu, různých kryptoměn, akcií, podílů, burzy atd. To vše s jistotou a lehkostí, kterou vám žádná jiná stránka neposkytne. A co je nejlepší, když si budete chtít vybrat svůj zisk, nikdy nenajdete výmluvy nebo překážky, jak to udělat.