Bitcoin Era Recenze – Je to podvod nebo to funguje?

Logo Bitcoin EraPřidat se ke skupině lidí, kteří dělají zázraky s určitými typy obchodů, je něco docela zajímavého, myslím, že právě proto mají kryptoměny tak obrovský dopad na společnost, jak ji známe. V nejdůležitějších zprávách po celém světě běžně slýcháme pojmy jako “Bitcoin” a zdá se, že tento typ digitální měny se stal velkým odkazem financí.

Ale stejně jako se tento trh prudce rozrostl, rozrostly se i skupiny, které se věnují sabotování serióznosti a důvěryhodnosti mnoha stránek, které slouží jako platforma pro poskytování služeb všem zájemcům o působení v tomto zajímavém světě.

Musím říci, že jsem bohužel musel být součástí statistiky lidí, kteří se stali obětí podvodu ze strany těchto škodlivých webových aplikací, doufám, že mám pocit, že tato zkušenost, i když nepříjemná, mi zanechává důležité ponaučení, což je důvod, proč jsem povinen vám pomoci identifikovat tyto stránky, které se pouze snaží vzít vaše peníze.

Moje špatná zkušenost začala, když jsem vstoupil na oficiální webové stránky Bitcoin Era a věřil, že jejich služby jsou dobře míněné, vidím, jak moje peníze zmizely. Nechci vás však připravit o zájem o tyto operace, protože jsem naštěstí potkal stránku, která splňuje moje očekávání a stačí jeden test, abyste byli spokojeni, tato aplikace se jmenuje eToro, řeknu vám o obou.

This is box title
eToro LogoVýhody:

 • Bezplatné obchodování s kryptoměnami
 • Snadné otevření účtu
 • 100% zabezpečení
 • Regulační orgán: CySEC

K poskytovateli >

eToro

Cloudzzer Volné obchodování s kryptoměnami
Cloudzzer Snadné otevření účtu
Cloudzzer 100% zabezpečení
Cloudzzer Regulační orgán: CySEC

Co je Bitcoin Era? Je bezpečná, nebo je to podvod?

Stejně jako mnoho jiných stránek, když vstoupíte na webové stránky Bitcoin Era, uvidíte, že se definují jako velmi efektivní provozní zprostředkovatel, který vám pomůže udělat vše, co potřebujete udělat s Bitcoiny. Budete si moci zhmotnit svůj sen stát se makléřem, ale to není to nejlepší (podle stránky), protože budete mít také možnost spolehnout se na zkušenosti profesionálů, kteří tvoří tým Bitcoin Era.
Ale to není ve skutečnosti to nejbáječnější, protože to nejlepší, co vám tato aplikace může nabídnout, je možnost stát se milionářem, a to během několika dnů, nebo pokud budete mít štěstí, během několika hodin, díky úžasné technologii, kterou usměrňuje její robot s umělou inteligencí.

Co je robot Bitcoin Era?

Bitcoin Era FakesBitcoin Era má algoritmus, který je založen na předvídání chování trhu a vždy se zaměřuje na transakce, které vám přinesou šťavnatý zisk. To znamená, že její systém má tohoto robota s umělou inteligencí, který je zodpovědný za načítání potřebných dat, aby mohl co nejpřesněji rozhodovat o množství peněz, které jste mu dali k dispozici.
Jelikož se jedná o stroj vytvořený s téměř nepostřehnutelnou chybovostí, zdá se, že zisky jsou zcela jisté, takže to je pro mnohé dostatečně atraktivní, že?

Proč lidé stále naletěli podvodníkům? Jaké výhody Bitcoin Era svým uživatelům nabízí?”

Zdá se logické, že se lze zcela vyhnout tomu, abyste se stali obětí podvodu, zejména pokud jste odborníkem na danou problematiku, protože existují příznaky, které se s časem nebo zkušenostmi stávají zřejmějšími, například pro mě jsou právě teď.

Ale řekněme, že můj nedostatek zkušeností hrál proti mně, takže to byla moje naivní stránka, která nakonec uvěřila všem lžím, které pro mě Bitcoin Era vykonstruovala, no, pro nás všechny, které postihl stejný osud. Z tohoto důvodu bych rád objasnil několik věcí a představil vám, co Bitcoin Era nabízí atraktivní pro své uživatele:

 • Zcela bezplatné poradenství:
 • Snadná registrace
 • Není třeba investovat mnoho času
 • Každé rozhodnutí činí odborníci a umělá inteligence.
 • Na to, abyste se stali milionářem, si stačí počkat.
 • Na svých webových stránkách mají velmi dobrou pověst od svých registrovaných uživatelů.

Když jste nezkušený člověk v digitálním obchodování, je velmi snadné nechat se unést velmi atraktivními nabídkami, jako je tato. Především je zde otázka bezplatného poradenství, protože existují odborní makléři, kteří mají vysoké hodiny, takže budete potřebovat více kapitálu k investování.

Jasně také vidíme, že chtějí všechny procesy zjednodušit, abyste nevnímali, jak je trh složitý, takže se dá říci, že chtějí, abyste vše viděli jednoduše a rychle. Chtějí také, abyste začali okamžitě obchodovat na trhu a spoléhali se na kouzlo umělé inteligence, která téměř nikdy nezklame.

Nebudete se muset neustále přihlašovat, abyste ověřovali údaje o trhu nebo zpracovávali nějaké informace, protože zatímco se věnujete jakékoli jiné činnosti, systém to všechno dělá za vás. My už ale víme, že jde o velmi dobře promyšlený plán, který vás má přesvědčit o tom, co následuje.

Nakonec si promluvme o jeho pověsti, protože názor lidí, kteří údajně dělají život v Bitcoin Era, je příliš pozitivní, a to natolik, že to vypadá trochu falešně, protože to opravdu je.

Zpět do pasti Bitcoin Ery

Musím říci, že mi trvalo velmi málo času, než jsem si uvědomil, že jsem byl v potížích a že jsem se stal obětí nádherného podvodu, a je to, že dohoda, kterou měli tento systém předtím, než jsem do něj vložil své peníze, byla velmi odlišná poté, co jsem již provedl vklad.

Musím říci, že fáze spadnout do této pasti mohu shrnout tímto způsobem:

 • Zájem o Bitcoin
 • Nabídka jeho výhod
 • Naléhání na vklad.
 • Vložit peníze.
 • Absolutní mlčení.

To je shrnutí toho, co se stane, pokud stejně jako já věříte v lživou pověst a padnete na podvod, který tato společnost nabízí pro každého, kdo jim důvěřuje.

Myslím, že první fáze je celkem zřejmá, protože pokud se na stránkách ocitneme, je to proto, že se o tento typ digitálního obchodu zajímáme a jsme ochotni do něj vstoupit, i když nemáme tušení, co děláme.

V případě, že nejste přesvědčeni, bude vás bombardovat pořádná dávka fiktivních zisků, tady jejich odborníci na psychologii a další oblasti uvedou v život svůj dokonalý manipulační plán, který je velmi atraktivní a působí trochu reálně, říkám trochu, protože udělat z vás milionáře za pár hodin, působí trochu fantaskně.

No, zřejmě vás přesvědčili a je čas na naléhání, kde vám dají řadu úžasných pobídek, které zahrnují některé nabídky, slevy, možnost mít vyšší procento výhry, pokud se vám podaří brzy provést vklad, a další argumenty, které se zdají být docela logické a převádějí se do velmi dobré příležitosti.

Poté, co se zaregistrujete, se vás budou snažit několikrát kontaktovat a budou opravdu neodbytní, takže pocítíte pozornost, o které vám říkali, tak budete přesvědčeni, že čím rychleji provedete vklad, tím rychleji získáte výhru, ale jakmile to uděláte, už od nich nebudete mít žádný kontakt.

Jak tento podvod funguje?

Poslední krok poté, co jste provedli vklad poplatku uloženého společností Bitcoin Era, je nejnepříjemnější, protože vám nebude trvat dlouho, než zjistíte, že své peníze už nedostanete zpět, natož abyste měli zkušenost s makléřem, protože kromě toho, že vám systém sebere peníze, vám s nimi nikdy nedovolí nakládat, takže nebudete moci nic vybrat.

Jakmile se Bitcoin Era spustí v režimu “obchodování”, vaše peníze zmizí během několika sekund, přičemž viníkem je údajně neomylný systém umělé inteligence. Někdo řekne, že se to může stát, a možná je to pravda, ale je normální, aby se to stalo každému uživateli, když provede svůj nevinný vklad? Ne.

Stává se to proto, že onen inteligentní robot neexistuje a je to pouhá fasáda, která vás přesvědčí, že existuje stroj, který hledá správná čísla, aby vaše peníze rostly, a krutá realita je taková, že jakmile vklad provedete, dorazí na účet nějaké osoby, v nějakém daňovém ráji a daleko od vaší země.

Proto už nevěřím falešným slibům a raději hraji na jistotu u brokera, který má ověřitelnou pověst a umožňuje mi vybrat si, co chci se svými penězi dělat, jako například eToro.

eToro je vynikající volba

eToro je aplikace, která se stará o to, abyste se zapojili do digitálního obchodování, a dává vám možnost vybrat si kryptoměnu podle vlastního výběru, takže byste mohli vidět záměr, abyste se vycvičili jako makléř. eToro mám rád, protože:

 • Je to regulovaný broker
 • Nespravuje vaše peníze
 • Nedělá rozhodnutí za vás.
 • Jeho operace jsou zcela transparentní
 • Jeho pověst je ověřitelná
 • Miliony uživatelů se vzájemným sdílením svých zkušeností stávají mentory.
 • O tom, jak a kdy investovat do kryptoměn, rozhodujete vy sami.