Bitcoin Era opinie – Czy to oszustwo lub czy to działa?

Bitcoin Era LogoPrzynależność do grupy ludzi, którzy robią cuda z pewnymi typami transakcji jest czymś całkiem interesującym, myślę, że to dlatego kryptowaluty miały tak ogromny wpływ na społeczeństwo, jakie znamy. Powszechnie słyszy się terminy takie jak “Bitcoin” w najbardziej istotnych wiadomościach na całym świecie i wydaje się, że ten rodzaj waluty cyfrowej stał się wielkim odniesieniem finansów.

Ale, tak jak ten rynek szybko się rozwijał, tak i te grupy, które są przeznaczone do sabotowania powagi i wiarygodności wielu stron, które służą jako platforma do świadczenia usług dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani w działaniu w tym ciekawym świecie.

Muszę powiedzieć, że niestety musiałem być częścią statystyki ludzi, którzy padli ofiarą oszustwa przez tych złośliwych aplikacji internetowych, mam nadzieję, że czuję, że to doświadczenie, choć nieprzyjemne, pozostawia mi ważną lekcję, dlatego jestem zobowiązany, aby pomóc Ci zidentyfikować te strony, które tylko starają się wziąć swoje pieniądze.

Moje złe doświadczenie zaczęło się, gdy wszedłem na oficjalną stronę internetową Bitcoin Era, i wierząc, że ich usługi miały dobre intencje, widzę, jak moje pieniądze zniknęły. Jednak nie szukam, aby odebrać ci zainteresowanie tymi operacjami, ponieważ na szczęście spotkałem witrynę, która spełnia moje oczekiwania i wystarczy jeden test, aby być zadowolonym, ta aplikacja nazywa się eToro, powiem ci o obu.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoZalety:

 • Darmowy handel kryptowalutami
 • Łatwe otwarcie konta
 • 100% bezpieczny
 • Urząd regulacyjny: CySEC

Do dostawcy >

eToro

Cloudzzer Bezpłatny handel kryptowalutami
Cloudzzer Łatwe otwarcie rachunku
Cloudzzer 100% bezpieczny
Cloudzzer Organ regulacyjny: CySEC

Czym jest Bitcoin Era? Czy jest to bezpieczne, czy jest to oszustwo?

Podobnie jak wiele innych witryn, po wejściu na stronę Bitcoin Era można zobaczyć, że definiują się jako bardzo wydajny broker operacyjny, który pomoże Ci zrobić wszystko, co musisz zrobić z Bitcoinami. Będziesz mógł zmaterializować swoje marzenie o zostaniu brokerem, ale to nie jest najlepsza rzecz (według strony), ponieważ będziesz miał również okazję liczyć na doświadczenie profesjonalistów, którzy tworzą zespół Bitcoin Era.
Ale to nie jest tak naprawdę najbardziej bajeczna część, ponieważ najlepsze, co ta aplikacja może ci zaoferować, to możliwość stania się milionerem, w ciągu kilku dni lub jeśli masz szczęście w ciągu kilku godzin, dzięki wspaniałej technologii kierowanej przez jego robota sztucznej inteligencji.

Czym jest robot Bitcoin Era?

Bitcoin Era FakesBitcoin Era ma algorytm, który opiera się na przewidywaniu zachowania rynku, zawsze kierując się na transakcje, które pozostawią Cię z soczystym zyskiem. To znaczy, jego system ma tego robota sztucznej inteligencji, który jest odpowiedzialny za ładowanie niezbędnych danych, aby podejmować najbardziej trafne decyzje dotyczące ilości pieniędzy, które udostępniłeś mu.
Ponieważ jest to maszyna stworzona z prawie niezauważalnym marginesem błędu, wydaje się, że zyski są całkowicie zapewnione, więc jest to wystarczająco atrakcyjne dla wielu, prawda?

Dlaczego ludzie wciąż nabierają się na to oszustwo? Jakie korzyści oferuje Bitcoin Era swoim użytkownikom?

Logiczne wydaje się być przekonanie, że padnięcie ofiarą oszustwa jest czymś, czego można całkowicie uniknąć, zwłaszcza jeśli jesteś ekspertem w tym temacie, ponieważ istnieją oznaki, które z czasem lub doświadczeniem stają się bardziej oczywiste, na przykład dla mnie są właśnie teraz.

Ale powiedzmy, że mój brak doświadczenia grał przeciwko mnie, więc to była moja naiwna strona, która skończyła się wierząc we wszystkie kłamstwa, które Bitcoin Era sfabrykowane dla mnie, dobrze, dla nas wszystkich, którzy cierpią ten sam los. Z tego powodu chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy i wprowadzić Cię do tego, co Bitcoin Era oferuje atrakcyjnego dla swoich użytkowników:

 • W pełni bezkosztowe porady:
 • Łatwa rejestracja
 • Nie ma potrzeby inwestowania dużej ilości czasu.
 • Wszystkie decyzje są podejmowane przez ekspertów i sztuczną inteligencję.
 • Trzeba tylko czekać, aby stać się milionerem.
 • Na ich stronie internetowej mają bardzo dobrą reputację od zarejestrowanych użytkowników.

Kiedy jesteś niedoświadczoną osobą w handlu cyfrowym, bardzo łatwo jest dać się ponieść bardzo atrakcyjnym ofertom, takim jak ta. Przede wszystkim istnieje kwestia bezpłatnych porad, ponieważ istnieją brokerzy eksperci, którzy mają wysokie godziny, więc będziesz potrzebował więcej kapitału do inwestowania.

Możemy również wyraźnie zobaczyć, że chcą uprościć wszystkie procesy, tak, że nie postrzegają, jak skomplikowany jest rynek, więc można powiedzieć, że chcą, aby zobaczyć wszystko w prosty i szybki sposób. Chcą również, abyś zaczął handlować na rynku natychmiast, polegając na magii sztucznej inteligencji, która prawie nigdy nie zawodzi.

Nie będziesz musiał logować się przez cały czas, aby zatwierdzać dane rynkowe lub przetwarzać wszelkie informacje, ponieważ podczas gdy jesteś w każdej innej działalności, system robi to wszystko za Ciebie. Ale już wiemy, że jest to bardzo dobrze przemyślany plan, aby przekonać Cię o tym, co następuje.

Wreszcie porozmawiajmy o jego reputacji, ponieważ opinia ludzi, którzy rzekomo sprawiają, że życie w Bitcoin Era jest zbyt pozytywne, tak bardzo, że wygląda to trochę fałszywe, ponieważ tak naprawdę jest.

Powrót do pułapki Bitcoin Era

Muszę powiedzieć, że zajęło mi bardzo mało czasu, aby uświadomić sobie, że byłem w tarapatach i że padłem ofiarą wspaniałego oszustwa, i jest to, że umowa mieli ten system przed umieścić moje pieniądze w nim, było bardzo różne po już dokonał wpłaty.

Muszę powiedzieć, że fazy, aby wpaść w tę pułapkę mogę podsumować w ten sposób:

 • Zainteresowany Bitcoin
 • Oferuje Ci jego korzyści.
 • Insist na depozyt.
 • Zdeponuj pieniądze.
 • Absolutna cisza.

To jest podsumowanie tego, co się stanie, jeśli, tak jak ja, uwierzysz w kłamliwą reputację i padniesz na oszustwo, które ta firma oferuje każdemu, kto im zaufa.

Myślę, że pierwsza faza jest dość oczywista, ponieważ jeśli znajdziemy się na stronie, to dlatego, że jesteśmy zainteresowani tym rodzajem handlu cyfrowego i jesteśmy gotowi wejść do niego, nawet jeśli nie mamy pojęcia, co robimy.

W przypadku, gdy nie jesteś przekonany, dobra dawka fikcyjnych zysków będzie cię bombardować, to jest, gdy ich eksperci w psychologii i innych dziedzinach wprowadzą w czyn swój doskonały plan manipulacji, który jest bardzo atrakcyjny i wydaje się trochę realny, mówię trochę, ponieważ uczynienie cię milionerem w ciągu kilku godzin, wydaje się nieco fantazyjne.

Cóż, najwyraźniej przekonali cię i nadszedł czas na nalegania, gdzie dadzą ci serię wspaniałych zachęt, które obejmują niektóre oferty, zniżki, możliwość posiadania wyższego procentu wygranej, jeśli uda ci się dokonać wpłaty wkrótce, i inne argumenty, które wydają się dość logiczne i przekładają się na bardzo dobrą okazję.

Po tym jak się zarejestrujesz, będą próbowali się z Tobą skontaktować wiele razy i będą naprawdę natarczywi, więc poczujesz tę uwagę, o której Ci mówili, w ten sposób będziesz przekonany, że im szybciej złożysz depozyt, tym szybciej otrzymasz wygraną, ale kiedy to zrobisz, nie będziesz miał już z nimi kontaktu.

Jak działa ten przekręt?

Ostatni krok, po dokonaniu wpłaty opłaty narzuconej przez Bitcoin Era, jest najbardziej nieprzyjemny, ponieważ nie zajmie Ci dużo czasu, aby wiedzieć, że nie odzyskasz już swoich pieniędzy, nie mówiąc już o doświadczeniu brokera, ponieważ oprócz zabrania Twoich pieniędzy, system nigdy nie pozwoli Ci ich obsługiwać, więc nie będziesz mógł nic wypłacić.

Po uruchomieniu Bitcoin Era w trybie “Handel”, twoje pieniądze znikną w ciągu kilku sekund, z rzekomo nieomylnym systemem sztucznej inteligencji, który jest winowajcą. Niektórzy powiedzą, że to może się zdarzyć, i może to prawda, ale czy to normalne, że zdarza się to każdemu użytkownikowi, gdy robią swój niewinny depozyt? Nie.

Dzieje się tak, ponieważ ten inteligentny robot nie istnieje i jest to prosta fasada, która sprawia, że wierzysz, że istnieje maszyna, która szuka odpowiednich liczb, aby twoje pieniądze rosły, a twarda rzeczywistość jest taka, że po dokonaniu wpłaty, dociera ona na konto jakiejś osoby, w jakimś raju podatkowym i daleko od twojego kraju.

Dlatego właśnie nie wierzę już w fałszywe obietnice i wolę grać bezpiecznie z brokerem, który ma sprawdzalną reputację i pozwala mi wybrać, co chcę zrobić z moimi pieniędzmi, jak eToro.

eToro to doskonały wybór

eToro jest aplikacją, która dba o to, abyś zaangażował się w handel cyfrowy i daje Ci możliwość wyboru kryptowaluty, abyś mógł zobaczyć, jaki jest Twój zamiar szkolenia się jako broker. eToro lubię, ponieważ:

 • Jest to regulowany broker
 • Nie zarządza twoimi pieniędzmi.
 • Nie podejmuje decyzji za Ciebie.
 • Jego działania są całkowicie przejrzyste
 • Jego reputacja jest weryfikowalna
 • Miliony użytkowników stają się mentorami dla siebie nawzajem, dzieląc się swoim doświadczeniem.
 • Ty podejmujesz decyzję, jak i kiedy inwestować w kryptowaluty.