Bitcoin Circuit – Czy to oszustwo? Opinie i recenzje!

Logo Bitcoin CircuitDigital trading jest dziś jednym z największych i najciekawszych rynków, dlatego miliony ludzi zainteresowały się tą formą inwestowania i śledzenia jej.

Oczywistym jest, że aby osiągnąć sukces inwestycyjny w jakiejkolwiek dziedzinie, konieczne jest posiadanie pewnej podstawowej wiedzy na temat najczęściej wykonywanych operacji, dlatego bardzo dobrym pomysłem wydaje się zrobienie testu poprzez zorientowane na to platformy.

Okazuje się jednak, że niektóre z tych testów mogą skończyć się oszustwem, bo choć istnieją systemy dedykowane każdemu, kto uczy się operować poprzez kryptowaluty, to są też tacy, którzy starają się wykorzystać tę sytuację.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoZalety:

 • Darmowy handel kryptowalutami
 • Łatwe otwarcie konta
 • 100% bezpieczny
 • Urząd regulacyjny: CySEC

Do dostawcy >

eToro

Cloudzzer Bezpłatny handel kryptowalutami
Cloudzzer Łatwe otwarcie rachunku
Cloudzzer 100% pewności
Cloudzzer Organ regulacyjny: CySEC

Kryptowaluty scam

Jak już wcześniej wspomniano, istnieją ludzie, którzy każdego dnia zajmują się wyszukiwaniem ofiar, aby zatrzymać pieniądze, które niewinnie umieścili w swoich aplikacjach. To oszustwo jest znacznie bardziej powszechne niż się ludziom wydaje, więc nie jest tak łatwo je zauważyć na pierwszy rzut oka.

Istnieją jednak pewne znaki, które mogą nas ostrzec, czy coś jest w porządku lub nie w witrynie, która działa z kryptowalutami. Na przykład, musimy wziąć pod uwagę trajektorię i reputację aplikacji, w której jesteśmy zainteresowani rozpoczęciem naszej inwestycji w walutę cyfrową.

Dzisiaj opowiemy Ci o stronie internetowej, która nie generuje żadnych zysków dla swoich użytkowników, a także zatrzymuje wszystkie twoje pieniądze. Najgorsze jest to, że nie ma możliwości złożenia skargi, gdy coś pójdzie nie tak, po prostu zaakceptuj, że jesteś teraz jeszcze jedną ofiarą, jest to Bitcoin Circuit.

Bitcoin Circuit – Oszustwo?

Istnieją tysiące aplikacji, które zostały stworzone w celu oszukania wielu swoich użytkowników, tak jest w przypadku Bitcoin Circuit, strony internetowej, na której możesz dostać się do inwestowania w Bitcoin i stać się kolejnym z ludzi, którzy oddają (bez wiedzy) kontrolę nad pieniędzmi, które oddajesz w ręce tych “profesjonalistów”.
Bitcoin Circuit wydaje się bardzo wiarygodny, zwłaszcza dlatego, że pozytywna opinia, która istnieje na temat witryny, jest tworzona przez jej własnych właścicieli i różni się całkowicie od innych prawdziwych referencji, tych, którzy już stali się ofiarami tego oszustwa.

Aby inwestować w Bitcoin lepiej upewnić się, że jesteś na właściwej stronie internetowej, jak eToro, na przykład, który jest jednym z niewielu aplikacji, które wykonują swoją funkcję prawidłowo.

Bitcoin Circuit Review

Czym jest Bitcoin Circuit?

Bitcoin Circuit to aplikacja przeznaczona do obsługi transakcji związanych z kryptowalutami, zwłaszcza Bitcoin, który stał się bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat.

W tej aplikacji grupa profesjonalistów ma za darmo oferować swoje doświadczenie w zakresie wiedzy i zarządzania kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, a wszystko po to, abyś mógł sprawić, że Twoja inwestycja wzrośnie, stając się właścicielem nowej fortuny w bardzo krótkim czasie.

Innymi słowy, Bitcoin Circuit zapewni Ci szybkie pomnożenie pieniędzy i bez uciążliwych procesów, staniesz się bogaty szybko i łatwo.

Z Bitcoin Circuit nie będziesz potrzebował niczego więcej niż konta z Twoimi danymi osobowymi i kwoty pieniędzy wymaganej przez nich jako minimalna inwestycja, w ten sposób będziesz już “budował” fundamenty, aby być bogatym.

Ale najbardziej atrakcyjne w tym wszystkim jest to, że nie musisz mieć żadnego pomysłu, a tym bardziej doświadczenia w tego typu handlu cyfrowym, ponieważ będziesz miał do dyspozycji grupę ekspertów w tym temacie, którzy chcą zrobić wszystko za Ciebie.

W skrócie:

 • Jest to darmowa aplikacja.
 • Nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy na ten temat.
 • Zrobią wszystko za Ciebie.
 • Wszystko, co musisz zrobić, to usiąść i czekać, aby stać się milionerem.

Jakiego rodzaju ludzie szukają Bitcoin Circuit?

Wiemy, że tego typu oszukańcze aplikacje zostały stworzone przez profesjonalistów, ale nie tych, których sobie wyobrażasz. Aby stworzyć stronę internetową, która jest przeznaczona do wyłudzania pieniędzy od swoich użytkowników, konieczne jest skorzystanie z wiedzy kilku profesjonalistów.

Wszyscy oni starają się stworzyć aplikację, która wygląda na całkowicie godną zaufania, więc wykorzystują najlepsze techniki, aby to osiągnąć. Przede wszystkim ich celem jest przyciągnięcie określonego typu osób, które są o wiele bardziej skłonne uwierzyć, że Twoja reputacja jest dobra.

Bitcoin Circuit Fakes

Potencjalne ofiary, częściej niż nie, mają te cechy wspólne:

 • Są to osoby, które są mocno zainteresowane kryptowalutami.
 • Są niedoświadczone w tej dziedzinie.
 • Można ich przekonać, że prawdziwa opinia jest tworzona w celu zszargania ich reputacji.
 • Mają duże zainteresowanie kryptowalutami.
 • Nie muszą chcieć uczyć się niczego na ten temat.
 • Mogą polegać na zautomatyzowanym systemie, który zagwarantuje krótkoterminowy zysk.
 • Mogą polegać na wiedzy tych, którzy “naprawdę wiedzą”

Być może te cechy różnią się w zależności od użytkownika, ale to, co jest naprawdę pewne, to fakt, że im mniejsze doświadczenie masz w tej dziedzinie, tym bardziej ta grupa ludzi będzie chciała zaoferować ci swoją pomoc, abyś mógł osiągnąć to, co chcesz w wygodny i bardzo szybki sposób, nie próbując zbyt mocno.

Dlaczego nie powinienem zacząć inwestować w Bitcoiny na stronach takich jak Bitcoin Circuit?

Ten post jest dla tych, którzy wciąż mają wątpliwości, czy powinni wierzyć Bitcoin Circuit, co mówią, czy nie.

Ogólna (i prawdziwa) opinia o tej witrynie jest dość jasna, tysiące ludzi, którzy z niej korzystali, szybko zdało sobie sprawę, że było to kompletne oszustwo, ponieważ aplikacja miała pewne niespójności dotyczące tego, co oferowali swoim użytkownikom.

 • Nie staniesz się bogaty w ciągu kilku dni: Jest to jedna z głównych przesłanek, w których Bitcoin Circuit czyni cię zaproszeniem do inwestowania z nimi, obiecują ci pomnożyć pieniądze, które umieścisz w ich rękach, w bardzo krótkim czasie. Innymi słowy, w ciągu kilku dni możesz stać się częścią ich grupy użytkowników-milionerów.
 • Nie pozwalają Ci zarządzać swoimi pieniędzmi bezpośrednio: Na tej stronie oferują Ci wiele możliwości rozpoczęcia działalności w świecie kryptowalut, ale w żaden sposób nie mówią Ci, że nigdy nie dostaniesz się do bezpośredniego działania z tymi pieniędzmi, to znaczy, że ich wyrafinowany system zajmie się wszystkim, czego potrzebujesz.
 • Nie są zainteresowani tym, abyś się uczył: Bitcoin Circuit ochotniczo zajmuje się wszystkimi twoimi pieniędzmi, więc nie musisz się uczyć ani uczyć niczego, po prostu pozwól im zająć się wszystkim. Krótko mówiąc, jesteś tylko obserwatorem, który nie może interweniować, zwłaszcza gdy twoje pieniądze idą na dno.

Ale nie wszystko jest złe w świecie kryptowalut, ponieważ istnieją również pewne witryny, które są całkowicie bezpieczne i które pomagają rozpocząć zarządzanie tymi cyfrowymi walutami, więc stopniowo nauczysz się tego, czego będziesz potrzebował, aby odnieść sukces. Jedną z takich stron jest eToro.

Czy eToro to bezpieczny sposób na inwestowanie? Tak.

Obecnie eToro jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów na ochronę swoich inwestycji, ponieważ jest to jedna z najbardziej wiarygodnych stron, które istnieją, aby wykonać jakąkolwiek operację w zakresie różnych kryptowalut.

Ta strona została stworzona w celu szkolenia wielu osób w tym rodzaju handlu, zawsze upewniając się, że mają one pełną kontrolę nad swoimi finansami, więc nie ma miejsca na oszustwa lub oszustwa.

Korzyści z inwestowania z eToro

eToro, podobnie jak inne aplikacje kryptowalutowe, daje Ci możliwość rozpoczęcia w tym interesującym świecie, więc korzyści, które może Ci zapewnić są nieskończone, tutaj wymieniamy niektóre z nich:

 • Możesz inwestować na bezpiecznej stronie: Chociaż prawdą jest, że nie ma głównego organu, który jest w stanie regulować wszystkie operacje w kryptowalutach na arenie międzynarodowej, istnieją pewne zasady i przepisy, które pozwalają witrynom działać z porządkiem, chroniąc użytkownika, który dokonuje inwestycji, a w eToro są wszystkie te wytyczne.
 • Będziesz miał dostęp do swoich finansów: Kolejną atrakcją, jaką eToro oferuje wszystkim swoim użytkownikom, jest całkowita kontrola nad ich działaniami, czyli, mimo że mają dostępne wskazówki dotyczące wahań rynkowych, aplikacja może działać tylko ręcznie, z Twoją pełną autoryzacją. Nie będzie to żaden zautomatyzowany system, który podejmuje za Ciebie ważne decyzje.
 • Uczysz się: Jest to jedna z atrakcji, z której korzysta większość użytkowników eToro, ponieważ, jak już wspomniałem, aplikacja pokazuje Ci całą wiedzę, której potrzebujesz, aby stać się ekspertem w dziedzinie finansów cyfrowych. W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji, gdzie nie obchodzi ich, czy się czegoś nauczyłeś, czy nie.

Istnieją inne dodatkowe korzyści, które wynikają z korzystania z aplikacji eToro App, a Ty możesz się o tym przekonać bezpiecznie i szybko. Aplikacja jest dość prosta w użyciu, a na dodatek, jeśli nie jesteś pewien inwestowania, nikt nie będzie podejmował za Ciebie decyzji, więc możesz pozostać w aplikacji tak długo, jak tego wymagasz, aby się uczyć.