Bitcoin Billionaire kryptowaluty – Czy to oszustwo?Rejestracja, Test & recenzje!

Logo Bitcoin BillioniareJestem pewien, że przy niejednej okazji słyszałeś, jak ktoś mówił o kryptowalutach i jak ważna jest ich obecność na dzisiejszym rynku. Ta wirtualna waluta ma miliony użytkowników na całym świecie, więc nie jest zaskakujące, jak pewne oszustwa związane z nimi powstają, zwłaszcza z Bitcoin.

Dzięki ludziom, którzy niestety padli ofiarą tego typu oszustw związanych z kryptowalutami, ujawniono setki aplikacji oferujących darmowe porady dla swoich użytkowników, aby zachować wszystkie swoje pieniądze.

Bitcoin Billionaire jest częścią oszukańczej grupy, która chce zabrać Twoje pieniądze

Tak jest w przypadku Bitcoin Billionaire, “darmowej” aplikacji, która mówi swoim użytkownikom, że z łatwością pomoże Ci zrozumieć koncepcję wszystkiego, co związane z tą cyfrową walutą.

Operatorzy strony Bitcoin Billionaire obiecują swoim użytkownikom sukces poprzez inwestowanie w Bitcoin, pomijając ideę konieczności współpracy z osobą trzecią, której będziesz musiał zapłacić znaczną kwotę pieniędzy w zamian za to, że dadzą ci odpowiednie informacje do inwestowania, w oparciu o ich ogromne doświadczenie.

Ale nie martw się, jeśli chcesz inwestować w tę cyfrową walutę, najlepiej jest grać bezpiecznie i korzystać z regulowanych aplikacji, takich jak eToro, aby chronić swoje pieniądze.

Dies ist der Box-Titel
eToro LogoZalety:

 • Darmowy handel kryptowalutami
 • Łatwe otwarcie konta
 • 100% bezpieczeństwa
 • Organ regulacyjny: CySEC

Do dostawcy >

eToro

Cloudzzer Bezpłatny handel kryptowalutami
Cloudzzer Łatwe otwarcie rachunku
Cloudzzer 100% bezpieczny
Cloudzzer Organ regulacyjny: CySEC

Kto z nas nie był zainteresowany nauką za darmo?

Bezpłatne porady bezpośrednie są bardzo atrakcyjne, a wiele osób skorzystało z nich w innych dziedzinach i z pewnością miało bardzo satysfakcjonujące doświadczenia, ale muszą Państwo pamiętać, że chodzi tu o Państwa pieniądze.

Handel cyfrowy może wydawać się zupełnie nieznanym wszechświatem dla wielu ludzi, i to jest jeden z głównych powodów, dla których te aplikacje zyskują niewinnych użytkowników.

Zasadniczo, z Bitcoin Billionaire, zapraszają Cię do wzięcia udziału w teście, tworzą konto, nie płacąc nic za to, i pokazują tylko to, co chcesz zobaczyć, aby mogli wyrwać pieniądze z Twojej inwestycji.

Bitcoin Billioniare Coins

Bitcoinowy miliarder z zamieszania swoich ofiar

Jak każdy przekręt tej wielkości, Bitcoin Billionaire był bardzo ostrożny w prezentowaniu swoich usług potencjalnym użytkownikom, ich główne założenie nie jest takie jak inne strony internetowe oszustwa, ale starają się wykuć znacznie bardziej renomowaną reputację bez składania obietnic, które uczynią cię milionerem w ciągu 24 godzin.

Są oni również świadomi, że świat kryptowalut jest nieco skomplikowany, więc wykorzystują tę nieznajomość na swoją korzyść, pokazując, że dobrze znają drogę do sukcesu i obiecują, że doprowadzą Cię tam bez pobierania jakichkolwiek opłat w zamian.

Co to jest Bitcoin Billionaire platforma?

Bitcoin Billionaire, podobnie jak inne strony poświęcone oszustwom, reklamuje się jako świetny zespół doświadczonych programistów, którzy znaleźli idealną formułę, aby inwestycje bitcoinowe odniosły sukces i chcieli podzielić się tą wiedzą ze światem.

Twierdzą, że mają doskonałą reputację (co jest całkowicie odmienne od opinii prawdziwych użytkowników), a oni są tylko kliknięcie, co oznacza, że będziesz w stanie mieć bezpośredni i szybki kontakt z tym systemem, czy wiesz trochę o tym temacie, czy nie.

Co Bitcoin Billionaire twierdzi, że oferuje swoim użytkownikom…

Ta, jak wiele nieuczciwych stron, ma za główny cel skłonić Cię do powierzenia jej wszystkich swoich pieniędzy i w wielu przypadkach to się udaje, ponieważ obiecuje swoim użytkownikom następujące rzeczy:

 • Darmowa konsultacja
 • Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia z wirtualnymi walutami
 • Będziesz osiągać zyski w krótkim czasie.
 • Jest to zaawansowany system handlowy.
 • Jej zaawansowany system zarządzania pomoże Ci odnieść sukces.
 • Wszystko jest w zasięgu ręki, wszystko czego potrzebujesz to Twoje konto i trochę pieniędzy.
 • Wszystko jest w zasięgu ręki.
 • Eksperci zajmą się wszystkim za Ciebie.

Co Bitcoin Billionaire naprawdę oferuje swoim użytkownikom:

 • Uczucie uwagi tuż przed zainwestowaniem swoich pieniędzy.
 • Uczucie opuszczenia po przekazaniu pieniędzy.
 • Wszystkie Twoje pieniądze są już zainwestowane.
 • Twoje pieniądze nie są już twoje.
 • Miejsce w statystykach osób, które zostały oszukane przez ten system.
 • Miejsce w statystykach osób, które zostały oszukane za pomocą tego systemu.

Oszustwo trwa nadal, a wiele osób nadal wierzy w grupę oszustów z grupy bitcoinowych miliarderów – Dlaczego?

Wiele osób, zwłaszcza tych, którzy już padli ofiarą kłamstwa bitcoinowego miliardera, zastanawia się, jak to się stało, że są ludzie, którzy nie widzą oszustwa wyraźnie. Muszą oni zrozumieć, że tego typu aplikacje są wynikiem wysiłków grupy profesjonalnych manipulatorów, którzy w pełni wykorzystują słabości swoich ofiar.

Aby lepiej to zrozumieć, sporządzę małą listę powodów, dla których ten rodzaj oszustwa wciąż upomina się o ofiary:

 • Zainteresowanie handlem cyfrowym: wszyscy wiedzą, że handel cyfrowy jest przyszłością, więc chcą być jego częścią, i wiedzą, że nie będą w stanie zrobić tego samodzielnie, więc zwracają się do kogoś, kto ma “wiedzę w tej dziedzinie”
 • Niezbędne dla doświadczonego doradcy: po podjęciu decyzji, że inwestowanie w bitcoin jest to, czego potrzebujesz, rozpoczyna się poszukiwanie doradców, którzy mogą pomóc Ci zrozumieć, czego potrzebujesz, ale istnieje wiele oszustów w Internecie, którzy będą prosić o płatności z góry, aby Ci pomóc.
 • Free Advice: To jest, gdy podejmiesz decyzję, aby przejść do witryn, takich jak Bitcoin Billionaire, którzy dadzą Ci całą swoją wiedzę za darmo, a będziesz miał narzędzia potrzebne do inwestowania z powodzeniem
 • Niewiele wymagań: Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z siecią i niewielka inwestycja, i już jesteś w biznesie.

Brzmi to bardzo kusząco, ale tak właśnie ma brzmieć. Zrobią wszystko, aby zdobyć twoje pieniądze. Pamiętaj, że strony takie jak Bitcoin Billionaire są nieuregulowane i nie oferują Ci bezpośredniego zarządzania Twoimi pieniędzmi, ale obiecują zarządzać nimi dla Ciebie, więc powinieneś szukać kilku bezpiecznych stron, takich jak eToro.

Czy istnieją bezpieczne opcje inwestowania w bitcoin? Oczywiście, że są, ale Bitcoin Billionaire nie jest jednym z nich

Po obejrzeniu tak wielu opinii od ludzi, którzy ponieśli konsekwencje samolubnych pragnień oszustów, bardzo trudno jest uwierzyć, że istnieją strony internetowe i aplikacje, które doradzą Ci, jak z powodzeniem inwestować w wirtualny handel bez zabierania pieniędzy, ale rzeczywistość jest taka, że istnieją bezpieczne strony.

Jeśli chcesz przeprowadzić własne badania, ważne jest, aby rozważyć opinie użytkowników, którzy faktycznie byli częścią tych systemów, ale jeśli nie masz czasu lub chęci, aby zrobić te badania, powiem ci, że eToro jest najbezpieczniejszym sposobem inwestowania pieniędzy.

Zdecydowanie możesz nauczyć się tego, co musisz wiedzieć o handlu wirtualnymi walutami pod okiem doświadczonych ludzi, których głównym celem jest dostarczanie najlepszych usług, aby stworzyć dużą społeczność ekspertów.

Zapomnijmy o złych doświadczeniach i dowiedzmy się więcej o eToro

eToro oferuje swoim użytkownikom bezpieczną alternatywę, dzięki której mogą oni dowiedzieć się tego, czego potrzebują o rynku wirtualnych walut. Zachęcają nie tylko do inwestowania w Bitcoin, ale w każdą interesującą Cię walutę.

Ich doradcy zapraszają Cię do zdobycia całej wiedzy potrzebnej do wejścia w świat wirtualnego handlu i dostarczają Ci użytecznych wskazówek, które możesz zastosować w praktyce, w czasie rzeczywistym i przy najmniejszym ryzyku.

Opinie ich prawdziwych użytkowników są szczere, doceniają oni to, co ta aplikacja dla nich zrobiła, dlatego polecają ją każdemu, kto jest zainteresowany tego typu inwestycją. Nie ryzykuj swoich pieniędzy na stronach, które obiecują Ci cuda, ale inwestuj bezpiecznie z doświadczonymi ludźmi, którzy popychają swoich użytkowników do rozwoju.

Dlaczego eToro jest najlepszym wyborem?

 • Bo to jest prawdziwe: eToro jest jedną z niewielu renomowanych i odpowiedzialnych firm w sieci, nie składa fałszywych obietnic swoim klientom i nie ryzykuje zaufaniem, które klienci pokładają w swoich ekspertach.
 • Ponieważ sam zarządzasz swoimi pieniędzmi: Jeśli przyjrzeć się bliżej, głównym założeniem firm oszustwa jest to, że trzeba zrobić absolutnie nic, po prostu umieścić inwestycji i będą dbać o resztę. Innymi słowy, nie będziesz miał okazji dowiedzieć się niczego o rynku, ponieważ, według nich, nie musisz. Zamiast tego, w eToro będziesz aktywnie uczestniczyć w zarządzaniu swoimi zasobami.
 • Jest łatwy w użyciu: Jako część milionów użytkowników eToro, przekonasz się, że możesz nauczyć się tego, czego potrzebujesz, aby osiągnąć postęp w świecie cyfrowego handlu w prosty i praktyczny sposób.

Użytkownicy eToro wiedzą, że ich pieniądze są bezpieczne w tej aplikacji, z tego powodu opinie kierowane do tego serwisu są zawsze pozytywne. Nie cierpią tego samego losu, co wielu, którzy padli ofiarą pozbawionych skrupułów ludzi, takich jak Bitcoin Billionaire, raczej postawić na bezpieczną stronę.