Bitcoin Bank Recenze – Je to podvod nebo to funguje?

Logo Bitcoin BankKryptoměny jsou velmi zajímavé téma, takže je normální, že o nich slyšíte ve zprávách nebo kdekoli jinde, a zdá se, že tento obchod budoucnosti vyvolává velké hnutí, které zřejmě teprve začíná.

Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou poměrně novým tématem, je těžké uvěřit, že na něj existuje spousta odborníků, takže pro ostatní se zdá být něčím zcela neznámým, záhadou, kterou je třeba vyřešit, ale která upoutala pozornost mnoha lidí po celém světě.

Ale stejně jako dokázala zaujmout tolik lidí, kteří se zajímají o to, jak se tento zajímavý obchod rozrůstá, přilákala i další lidi, kteří chtějí vydělat a ovlivnit miliony, naplnit si kapsy cizími penězi a vytvořit podvodné schéma, které je odolné vůči zákonům a tak dále, a je známo, že kryptoměny nemají ve všech zemích regulační orgán, takže naplánovat podvod by nebylo nemožné.

To byl důvod, proč se objevily stránky jako Bitcoin Bank, které vynakládají úsilí na zdokonalování podvodu každým dnem více a více, a to do té míry, že dnes můžeme najít:

 • Stálou reklamu na stránkách
 • Podvodné reference od známých osobností
 • Dokonalé recenze na některé recenze.

Ačkoli se to může zdát přesvědčivé, měli byste se mít na pozoru před argumenty na této stránce, protože existují nesrovnalosti, které lze zjistit zdravým rozumem.

Přesto vás vyzývám, abyste neztráceli naději na investování do kryptoměn, protože existují bezpečné a regulované stránky, jako je eToro, které vám mohou pomoci s tím, čeho chcete dosáhnout.

This is box title
eToro LogoVýhody:

 • Bezplatné obchodování s kryptoměnami
 • Snadné otevření účtu
 • 100% zabezpečení
 • Regulační orgán: CySEC

K poskytovateli >

eToro

Cloudzzer Volné obchodování s kryptoměnami
Cloudzzer Snadné otevření účtu
Cloudzzer 100% zabezpečení
Cloudzzer Regulační orgán: CySEC

Co je to Bitcoin Bank? Je to podvod?

Bitcoin Bank Fake TestimonialKdyž se řekne podvod, možná nás napadne něco velmi špatně udělaného, co vypadá naprosto falešně, ale pravdou je, že podvod Bitcoin Bank je dobře promyšlený a je vidět, že investovali do některých odborníků, aby ostatní přesvědčili, že je to něco skutečného.

Bitcoin Bank je údajný zprostředkovatel, který se zabývá různými operacemi s kryptoměnami, které otevřeli veřejnosti, bez ohledu na úroveň jejich znalostí, natož na jejich zkušenosti s tímto typem aplikace.

Tvrdí, že znají všechny techniky a mají chytrý nástroj, díky kterému statistiky pracují ve váš prospěch a zajistí vám milionové zisky, díky kterým zhmotníte své sny a pokryjete své potřeby.

Jak funguje podvodná služba Bitcoin Bank?

Jakmile už vstoupíte na webové stránky, uvědomíte si, že údajní uživatelé, kteří se zde zaregistrovali, jsou se vším, čeho dosáhli, docela spokojeni a vybízejí vás, abyste jim důvěřovali a hned se připojili, ale máte si nejprve přečíst něco o tom, co vám v Bitcoin Bank nabízejí, takže narazíte na následující:

 • Vaše znalosti nejsou omezující: To znamená, že nezáleží na tom, jakou úroveň znalostí máte o tom, co je to kryptoměna, zejména Bitcoin, protože pro ně je důležitá úroveň vašeho zájmu o tento obchod. To znamená, že i když jste v některých aspektech naprosto neznalí, nemělo by to být překážkou vašeho cíle investovat do Bitcoinu.
 • Na rozdíl od mnoha jiných aplikací ji nemusíte neustále kontrolovat: Pravděpodobně znáte někoho, kdo investuje do Bitcoinu (pomocí zabezpečené aplikace), a jednou z věcí, kterou u těchto lidí můžete pozorovat, je, že neustále sledují výkyvy na trhu, a to je normální. V Bitcoin Bank vás ale přesvědčí, že nemusíte neustále ověřovat informace, udělají to za vás.
 • Mají inteligentního technologického robota: Když říkám, že všechno udělají za vás, tak každý krok procesu svěří svému inteligentnímu robotovi, který je údajně naprogramován s nejnižší chybovostí na trhu tak, aby neustále jen obchodoval a vytvářel zisky ve váš prospěch, což znamená, že se nebudete podílet na rozhodování, takže se nemusíte příliš snažit, abyste vydělali peníze.
 • Registrace a poradenství jsou zdarma: Mnoho lidí má rádo věci zdarma, takže když vám nabídnou tajemství, jak vydělat spoustu peněz, a také vám řeknou, že vám za to nebudou účtovat žádné poplatky, mnozí se v tu chvíli rozhodnou připojit k Bitcoin Bank, protože zřejmě odborní makléři si za pomoc účtují velmi vysoké částky.

Takže, pokud je vše výše uvedené tak dobré, jak se podařilo podvod odhalit?”

Bitcoin Bank Fake CNNPokud si na webu vyhledáte nějaké recenze Bitcoin Bank, jediné pozitivní přehnaně romantizují jejich systém, a to natolik, že ti, kteří si vytvořili pozitivní názor na tuto aplikaci, tvrdí, že vydělali miliony ve velmi krátké době.

Musím říct, že to je docela podezřelé, a to byla jedna z věcí, které upoutaly mou pozornost, protože kdo má kouzelnou formuli, aby pršely peníze? Navíc, pokud budeme dávat pozor, zdravý rozum nám napoví, že systémy nejsou dokonalé a že se vždy najde někdo, kdo nesouhlasí byť jen s jednou věcí, nebo kdo má návrh pro pracovní tým. Zdá se však, že v případě Bitcoin Bank tomu tak není.

Co mě také zarazilo, bylo to, že tam byla obecně docela negativní pověst, s opravdu podobnými referencemi, kde se mluvilo o krádeži, a stížnosti byly zcela ignorovány, takže jsem se rozhodl přečíst více a narazil jsem na tyto stížnosti:

 • Po provedení vkladu systém provedl údajnou transakci, která skončila ztrátou.
 • Pokud se pokusíte aplikaci ovládat, není vám to umožněno.
 • Nemůžete provádět žádné dotazy.
 • Nemůžete podat žádnou stížnost, protože neexistuje žádný regulační údaj a na této stránce není ani žádná skutečná adresa.
 • Každý se rozhodl bojovat proti své frustraci recenzí.

Dal jsem to zkusit

Musím říci, že jsem zvědavý člověk a snažil jsem se provést test s tímto systémem, protože názory na webu byly trochu rozporuplné, možná jsem byl velmi naivní, že si myslím, že ne všichni mají rádi stejné věci, takže jsem chtěl zkontrolovat všechno.

Ale zřejmě to byl omyl a opravdu jsem si nemyslel, že je někdo tak přesvědčivý. Po vstupu na stránky a přečtení všech zajímavých věcí, které o Bitcoinu říkali, jsem se rozhodl dokončit registraci a požádat o všechny kroky, které bych měl následovat, abych mohl začít tuto úžasnou cestu, a pravdou je, že se mnou zacházeli skvěle a měl jsem velmi dobrý pocit bezpečí.

Při registraci jsem byl požádán o osobní a kontaktní údaje, které byly později poskytnuty dalším podvodným společnostem, a já jsem musel několik týdnů snášet obtěžování ze strany těchto lidí.

Jakmile ověří vaši totožnost, nabídnou vám “solidární” plány na provedení vkladu vaší investice, nejprve vám ukáží nějaké, které údaje jsou trochu vysoké, takže máte pocit, že to nebudete moci udělat, ale řeknou vám, že pokud provedete vklad okamžitě, získáte nějakou slevu spolu s nějakou akcí a částka se nezdá tak šílená, takže si vyžádáte údaje a provedete vklad.

Jakmile potvrdí, že jste převedli jimi požadovanou částku, ukáží vám údajnou obrazovku, kde zahájí činnost, ale v tu chvíli nemáte možnost se rozhodovat, takže jejich inteligentní robot by vše dělal za vás, a hádejte co? První věc, kterou údajná umělá inteligence udělá, je rozhodnutí o ztrátě vašich peněz.

Nejdříve se divíte, jak se to stalo, protože tato pokročilá technologie má chybovost prakticky nulovou, ale pravdou je, že nikdy nebyla na digitálním trhu živá, ale vše bylo produktem nějakého nastavení programátorů, díky kterému vše vypadá reálně.

Pravdou je, že jste o své peníze přišli od okamžiku, kdy jste provedli vklad na účet člověka, který vás právě podvedl. Poté se obrátíte na běžné kanály, abyste kontaktovali podporu tohoto webu, ale výchozí zprávy jsou pro vás výsměchem, své peníze už nikdy neuvidíte.

Co mám dělat, abych mohl investovat do kryptoměn?

 • Informujte se, jak jen to jde
 • Stanovte si plán a částku, kterou chcete investovat.
 • Najděte si bezpečnou a seriózní aplikaci, jako je například eToro.

Alternativa: Promluvme si o eToro

eToro je makléř, který funguje již rok a dosud nashromáždil miliony uživatelů, kteří jsou s jeho službami poměrně spokojeni. Ale eToro se liší od všech ostatních aplikací, které znáte, proč?

 • Protože eToro je aplikace, která je regulována více než jedním orgánem
 • Protože si můžete zvolit částku, kterou budete investovat
 • Učíte se ze všech obchodů, které se na této webové stránce uzavírají.
 • Máte plnou kontrolu nad celou svou investicí
 • Vyškolí vás jako profesionálního makléře.
 • Dá vám nejen tipy, ale také všechny znalosti, které máte zájem získat.